PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Obroty sieci Piotr i Paweł wzrosły o 25 proc.

Autor: portalspozywczy.pl 7 września 2009 11:55

W pierwszych 8 miesiącach tego roku obroty poznańskiej sieci supermarketów w porównaniu z 2008 r. wzrosły o 25 proc. Należy dodać, że obroty Piotra i Pawła za ubiegły rok wyniosły 1,125 mld zł.

 4 września 2009 roku został otwarty nowy supermarket o powierzchni handlowej 1,3 tys. mkw., w Radomiu, i jest to 62 sklep pod tym szyldem działający w kraju.
W tym roku otwarto już 12 nowych supermarketów, w tym należy podkreślić pojawienie się sklepów w takich miastach jak Białystok, Opole, Chrzanów, a także Radom, które otworzyły dla sieci zupełnie nowe rynki. Dzięki tym inwestycjom placówki Piotr i Paweł pojawiły się pierwszy raz w województwach podlaskim, małopolskim i opolskim.
- Do końca roku 2009 chcemy otworzyć jeszcze 6 sklepów, co stanowić będzie wykonanie planu w 90 proc. Będziemy także koncentrować się na jakościowym rozwoju organicznym, udoskonalaniu organizacji, standardów jakości w istniejących placówkach, nie zapominając oczywiście o naszych nowych supermarketach - komentuje Piotr Woś, prezes sieci Piotr i Paweł.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane