PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Polacy preferują tańsze produkty mleczne

Autor: portalspozywczy.pl 2 grudnia 2010 14:56

- W czasie kryzysu, cena produktów ponownie staje się głównym kryterium wyboru. Większość społeczeństwa nie chce płacić więcej za np. dobre sery czy w ogóle lepsze jakościowo towary - mówiła podczas III Forum Rynku Spółdzielczego Joanna Nowak, prezes Infodome.

Z tego powodu cierpi m.in. rynek mlecznych produktów probiotycznych - dodaje Joanna Nowak.

I podkreśla rolę edukacji konsumentów. - Przez brak właściwie prowadzonej edukacji, ludzie nie rozumieją dlaczego produkty probiotyczne są droższe, nie rozumieją czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje serów i z jakiego powodu niektóre kosztują więcej - mówiła prezes Infodome.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • niedowiarek 2010-12-03 16:55:00

    U mnie idzie 10 litrów mleka w kartonach tygodniowo na 4 osoby. Wybieram najtańsze, bo mnie zwyczajnie nie stac na lepsze. Mam do wyboru mieć mleko cały miesiąc albo tylko przez pół misiaca.Poza tym jaką mam gwarancję,że mleko innej firmy poza wyzsza cena jest lepsze? Co do jaj ekologicznych to uwierzę , jak zobaczę ,że zbierane są od kur chodzacych po trawce. Jedynym produktem najzdrowszym jaki kupuję to soki i inne produkty naturalne firmy TESO, Maurera i Skwierawski.A także super soki z suszonych sliwek kalifornijskich 946 ml . Różne sklepy internetowe oferuja je w różnych cenach .Jest to uzależnione od wielkości zakupu hurtowego. Cena od 9,90 do 15zl.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11396

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane