PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Prezes ZM Silesia: Najlepiej sprzedają się wędliny z segmentu economy

www.portalspozywczy.pl 24 września 2015 15:00

Sytuacja na rynku wędlin stała się w tym roku ekstremalnie trudna, na co wpływ ma wiele czynników. Niskie ceny mięs kulinarnych doprowadziły do tego, że stały się one w jakimś stopniu substytutem niektórych rodzajów wędlin - podkreśla w wywiadzie dla portalspozywczy.pl Krzysztof Woźnica, prezes Zakładów Mięsnych Silesia.

- Mimo niskich cen mięs kulinarnych, cały czas najlepiej sprzedają się wędliny z segmentu economy. Tyle, że nastąpiła redefinicja pojęcia „economy” w kategoryzacji wędlin. Dziś to nie są pierwszocenowe produkty o niskiej zawartości surowców mięsnych, tylko wędliny w średnim przedziale cenowym o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. W tym właśnie wyspecjalizowały się Zakłady Mięsne Silesia. Trzon sprzedażowy naszej firmy, to smaczne wędliny i przetwory mięsne z dobrym składem surowcowym, estetycznie i nowocześnie zapakowane, ale jednocześnie w bardzo korzystnej cenie. Rośnie również sprzedaż tzw. kategorii premium, choć tutaj powoli widać oznaki nasycenia rynku przy obecnym stanie zamożności naszego społeczeństwa i mnogości zakładów mięsnych, które próbują alokować swoje produkty w tym segmencie.

 

portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • hupsiks 2015-09-25 01:26:20

    Eee tam, oni to akurat chyba problemów nie mają, nawet na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,96118 ludzie chwalą firme za osiągnięcia, co jest rzadkie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane