PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

W 2008 r. spółdzielnie Społem wydały na inwestycje kilkadziesiąt milionów złotych

Autor: portalspożwczy.pl 27 stycznia 2009 13:45

Rok 2008 był dla spółdzielni zrzeszonych w Krajowym Związku Rewizyjnym Spółdzielni Spożywców czasem potężnych inwestycji obejmujących m.in. budowę nowych obiektów handlowych i innych oraz rozbudowę, modernizacje, remont i unowocześnienie istniejących obiektów. Na obecny rok plany są równie ambitne spółdzielnie będą budować hotele, sklepy i centra handlowe.

Spółdzielnia Spożywców Mokpol w Warszawie oddala do użytku nową siedzibę spółdzielni wraz z częścią handlowo - usługowa, o powierzchni ponad 2 tys. mkw., w handlowym centrum Sadyby oraz dwa inne obiekty handlowe przy ul. Malczewskiego i al. Wilanowskiej.

Społem WSS Wola w Warszawie budowała budynki mieszkalne z częścią handlowo - usługową, na działkach będących własnością spółdzielni przy ul. Redutowej i ul. Górczewskiej oraz myśli o zbudowaniu także społemowskiego hotelu przed Euro 2012.

PSS Społem w Białymstoku m.in. przebudowała i zmodernizowała swój znany supermarket Kometa przy ul. Wyszyńskiego oraz rozpoczęła budowę nowego supermarketu przy ul. Kołłątaja na osiedlu Bacieczki, o powierzchni ponad 1,1 tys. mkw., który będzie pierwszym supermarketem w tej okolicy. W 2008 r. białostockie PSS Społem wydało na inwestycje w mieście w sumie ok. 10 mln zł.

Społem PSS w Białej Podlaskiej otworzyła w centrum miasta sklep Lux.

Społem PSS w Bielsku - Białej otworzyła nowy, zmodernizowany Supersam w SDH Klimczok. Po modernizacji sklep zyskał dodatkowe 600 mkw. powierzchni sprzedażowej, co pozwoliło powiększyć asortyment towarów o 5 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych.

Społem PSS w Busku - Zdroju w miejscu starego sklepu przy ul. Bohaterów Warszawy wybudowała nowy sklep. Sala sprzedażowa powiększyła sie kilkakrotnie.

Społem PSS Jedność w Częstochowie uruchomiła po modernizacji ósmy sklep Lux-mini, przy ul. Nadrzecznej, o pow. 167 m2, w tym 117 mkw. powierzchni sprzedażowej.

Społem Jastrzębska Spółdzielnia Spożywców w Jastrzębiu Zdroju otworzyła Centrum Handlowe Gwarek, powstałe na bazie SDH Gwarek.

Społem PSS Pomoc w Puławach otworzyła zmodernizowany sklep AGD.

Społem PSS w Słupsku powiększyła swoja słynną Galerie Handlowa Podkowa o trzypoziomowy parking i kilka nowych sklepów.

Społem PSS w Śremie oddala do użytku nowa Galerie Handlowa, która powstała na miejscu starego pawilonu handlowego.

Społem PSS Centrum we Wrocławiu rozpoczęła tworzenie sieci małych sklepów pod marką Krasnal Społem.

Społem PSS Południe we Wrocławiu sukcesywnie inwestowała w modernizacje, remonty i unowocześnianie swojej sieci handlowej. Jedna z najnowszych inwestycji był remont i modernizacja sklepu branży przemysłowej przy ul. Grochowej 8 we Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane