PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

W sklepach tradycyjnych zabraknie piwa w czasie Euro 2012?

www.portalspozywczy.pl 17 maja 2012 15:11

Hurtownicy z całej Polski borykają się z problemem opóźnień w dostawach piw z Kompanii Piwowarskiej i Grupy Żywiec. Jak przyznają przedstawiciele branży, taka sytuacja może doprowadzić do tego, że na Euro 2012 zabraknie piwa w sklepach tradycyjnych - dowiedział się portalspozywczy.pl.

Jak przyznaje jeden z udziałowców grupy lokalnych hurtowni, większe problemy związane są z dostawami z KP SA. - Ostatnia dostawa przybyła do nas 10 dni od daty złożonego zamówienia. Dodatkowo nie dostaliśmy kluczowych marek piw, takich jak Tyskie czy Redds - mówi chcący zachować anonimowość hurtownik.

Zdaniem informatora, taka sytuacja może być związana z ogromnymi rozbieżnościami Kompanii pomiędzy planem produkcji a planem handlowym. Jak dodaje, problem dotyczy hurtowni w całej Polsce. - Są jednak podmioty, które otrzymują terminowe dostawy piwa z KP. Są to wielkie grupy hurtowe czy sieci handlowe. Z tymi podmiotami Kompania obchodzi się inaczej niż z mniejszymi hurtowniami - tłumaczy udziałowiec grupy lokalnych hurtowni.

 

Czytaj więcej na www.portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11109

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane