Wina półsłodkie wypierają półwytrawne

www.portalspozywczy.pl 21 kwietnia 2016 09:22

Polscy konsumenci wina mają coraz bardziej dojrzały gust. W Polsce najpopularniejsze są wina półwytrawne, które sukcesywnie wypierają wina półsłodkie, a wina wytrawne utrzymują swój stały ok. 30 proc. udział - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Luis de Castro, prezydent winiarskiej Komisji TEJO z Portugalii.

- Polacy wciąż są najbardziej zainteresowani winami czerwonymi, ale w ostatnich latach na polskim rynku można zaobserwować stopniowy wzrost popularności win białych i różowych. My sami dostrzegamy większe zainteresowanie polskich konsumentów winami z Tejo. Coraz więcej naszych win znajduje się w ofercie polskich importerów i dystrybutorów. Z roku na rok jest coraz lepiej. Taki stan rzeczy bardzo nas cieszy i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość – dodaje Luis de Castro.

Więcej na portalspozywczy.pl

  • Michał 2016-04-22 15:03:44

    Coś dla Ciebie !!!!    Fulfilment, czy my zajmujemy się Twoim sklepem - magazynowaniem, pakowaniem i wysyłką a Ty opieką nad Klientem.  • robo 2016-04-21 16:09:43

    grunt to dobry tytuł, tylko dlaczego w treści artykułu to wina półwytrawne wypierają półsłodkie... to co, w końcu, wypiera co???

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane