Papryka czerwona w hurcie kosztuje od 2 do 9 zł

Autor: dlahandlu.pl 10 listopada 2009 13:11

Jak wynika z informacji otrzymywanych przez redakcję z rynków hurtowych ceny papryki czerwonej na początku listopada kształtowały się na poziomie kilku złotych. Jednak rozbieżności cenowe między poszczególnymi rynkami hurtowymi były bardzo duże od 2 do 9 zł.

Najtaniej można było kupić paprykę czerwoną na rynku hurtowym SORH w Sandomierzu w cenie od 2 do 2,5 zł.  Na rynku hurtowym Agrohurt Rzeszów i CRT w Białymstoku trzeba było zapłacić średnio 2,8 i 2,85 zł. Drożej papryka kosztowała na wrocławskim Targu Piast 3-5,5 zł. Podobne ceny można było spotkać na warszawskim rynku Bronisze - 3,5 - 5 zł. Elizówka Lublin i Renk Gdańsk oferowały kilogram papryki za 4 zł. 

Najdrożej za kilogram warzyw musieli zapłacić kupcy zaopatrujący się w hali Agrotechnika w Warszawie 9 zł. 

Dla porównania, jak wynika z badania Koszyk cen, prowadzonego przez portal dlahandlu.pl, ceny papryki czerwonej w delatu wahały się w granicach 5 zł. Najtańsze warzywa można było kupić w ostatnim tygodniu w promocyjnej cenie 3,45 zł w Kauflandzie w Katowiach. Najdroższe zaś w Społem w Katowicach w cenie 8,95 zł. Najpopularniejsza cena papryki wynosiła 4,99 zł. Takie same ceny warzyw obowiązywały w Piotrze i Pawle, Billi, E.Leclercu, Realu i Bomi.Sprawdź ceny na rynkach hurtowych Porównaj ceny w sklepach

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11022

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane