Pieczarki na rynkach hurtowych można kupić w cenie od 3 do 6,5 zł

Autor: dlahandlu.pl 5 listopada 2009 13:47

Jak wynika z danych przekazywanych redakcji przez rynki hurtowe ceny pieczarek pod koniec października wahały się w przedziale cenowym od 3 do 6,5 zł.

Najtaniej można było kupić pieczarki na rynku hurtowym Elizówka Lublin - w cenie 3 zł za kilogram. Na rynku Bronisze pod Warszawą ceny wahały się od 4,75 zł do 6 zł, podobnie było na Targu Piast we Wrocławiu - w cenie od 5 do 5 zł za kilogram.

Najdrożej za kilogram warzyw musieli zapłacić kupcy zaopatrujący się w hali Agrohurt w Rzeszowie od 6 do 6,5 zł. Na pozostałych rynkach hurtowych ceny pieczarek mieściły się w tym przedziale: Obroki Katowice - 5 zł, Agrotechnika Warszawa 4,50 zł.

Dla porównania, jak wynika z badania Koszyk cen, prowadzonego przez portal dlahandlu.pl, ceny pieczarek w delatu wahały się w granicach 8 zł. Najtańsze warzywa można było kupić w ostatnim tygodniu w promocyjnej cenie 3,59 zł w Kauflandzie w Trójmieście. Najdroższe zaś w tej samej sieci w placówce w Warszawie 9,18 zł. Najpopularniejsza cena pieczarek wynosiła 7,99. Takie same ceny warzyw obowiązywały w Lidlu, Carrefourze, Żabce, Lewiatanie, Milei i Biedronce.Sprawdż ceny hurtowe Porównaj ceny w sklepach

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11056

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane