Frisco.pl wraca do warszawskiego metra

Autor: pr 2 kwietnia 2014 11:38

Frisco.pl wraca do warszawskiego metra, tym razem z wiosennym konkursem pod hasłem „Wygraj rok zakupów". Z tej okazji ściany stacji Centrum zostały wyklejone grafikami, na których pojawiło się ponad 20 promocyjnych artykułów.

Dla osób, które zeskanują kod QR z plakatów w metrze przygotowane są kupony rabatowe o wartości 30 zł na zakupy we Frisco.pl. Składając zamówienie za min. 100 zł zawierające przynajmniej jeden produkt reklamowany na stacji Centrum i rozwiązując zadanie konkursowe, można wygrać roczne darmowe zakupy w tym supermarkecie. W ramach nagród Frisco.pl ufundowało też 100 voucherów do wykorzystania w swoim sklepie o wartości 100 zł każdy. Akcja trwa przez cały kwiecień. Wspiera ją kampania marketingowa, która obejmuje m.in. reklamy w różnych punktach Warszawy, a także w internecie.

- Po sukcesie uruchomionego w zeszłym roku pierwszego w Polsce wirtualnego supermarketu w metrze po raz kolejny zawitaliśmy na stację Centrum. Teraz wychodzimy do naszych klientów z wiosennym konkursem, w którym do wygrania są bezpłatne zakupy we Frisco.pl przez cały rok. Mamy nadzieję, że będzie to dla nich dodatkową zachętą do korzystania z e-supermarketu. Naszą premierową akcją w metrze pokazaliśmy, że zakupy spożywcze w sieci mogą być proste, szybkie i wygodne. Wiosną chcemy znów przypomnieć warszawiakom, że w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu. Liczymy, że będzie to atrakcyjne zwłaszcza w kontekście nadchodzących świąt - mówi Grzegorz Bielecki, prezes Frisco.pl.

Kwietniowa akcja Frisco to już kolejna obecność e-sklepu na stacji Centrum. W listopadzie 2013 r. otworzono pierwszy w Polsce wirtualny supermarket w metrze. Po obu stronach peronu pojawiły się wtedy grafiki imitujące półki sklepowe, z których można było zrobić zakupy z dostawą do domu, skanując smartfonem kody kresowe wybranych produktów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,89

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane