Internetowa kampania promocyjna sosów do warzyw na ciepło Knorr

Autor: pr 18 listopada 2013 12:42

Do wypróbowania nowych produktów Knorr zachęca ich kampania promocyjna obejmująca działania digitalowe w obrębie ekosystemu Przepisy.pl.

Od 4 listopada na portalu Przepisy.pl działa specjalna sekcja tematyczna poświęcona przygotowywaniu warzyw w wersji na ciepło: http://www.przepisy.pl/temat/sosy-do-warzyw-na-cieplo. Konsumenci mogą skorzystać z przygotowanych przez Szefów kuchni Knorr przepisów oraz zapoznać się z poradami żywieniowca dotyczącymi tychże warzyw. Jednocześnie na portalu Facebook została uruchomiona specjalna aplikacja „Sosu-sosu", dostępna także na portalu Przepisy.pl: http://apps.facebook.com/sosu-sosu/. Składa się ona z gry zręcznościowej, której gracze walczą o 300 zestawów produktowych, oraz pytania otwartego. Wśród użytkowników udzielających odpowiedzi zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, którzy otrzymają patelnie Berghoff Virgo. Działaniom w Internecie towarzyszy kampania displayowa. Ponadto w trwającej od początku listopada kampanii telewizyjnej do sięgania po nowe produkty zachęca Szef kuchni Knorr Piotr Murawski.

Sosy do warzyw na ciepło Knorr to nowa linia produktów obejmująca cztery warianty smakowe: Sos serowo-kremowy do brokułów i kalafiora, Sos czosnkowo-serowy do szpinaku, Sos ziołowo-maślany do mieszanki warzyw oraz Sos tradycyjny do marchewki z groszkiem. Kompozycje między innymi suszonych warzyw, ziół i przypraw pozwalają przyrządzić smaczne warzywa w wersji na ciepło - jako dodatek do obiadu lub samodzielne danie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane