PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lay’s zachęca do rozwikłania kulinarnej zagadki

Autor: pr 5 lutego 2013 10:08

4 lutego startuje kampania promująca nowe smaki chipsów Lay's (PepsiCo). Na rynku pojawią się chipsy o czterech tajemniczych smakach, których określenie będzie wyzwaniem, jakie Lay's stawia konsumentom. Każdy będzie mógł wziąć udział w loterii promocyjnej, która będzie nie tylko niezwykłą zabawą smakiem, ale także szansą na bardzo atrakcyjne nagrody.

Od 4 lutego chipsy Lay's będą na językach wszystkich, dosłownie i w przenośni. Tego dnia w sprzedaży w całej Polsce pojawią się tajemnicze smaki chipsów Lay's, określone jedynie jako bukiet smakowy - serowe, mięsne, pikantne i warzywne. Zadaniem zaintrygowanych konsumentów będzie ich spróbowanie i odgadnięcie prawdziwego smaku, poprzez udział w loterii promocyjnej na stronie www.lays.pl

Dziennie będzie można przesłać 4 zgłoszenia, a po każdym konsument otrzyma podpowiedź, mówiącą o tym jak blisko jest odgadnięcia prawdziwej nazwy, otrzymując komunikat - lodowato, zimno, ciepło, gorąco.
Loteria startuje 4 lutego 2013. Do wygrania będą cztery nagrody główne w wysokości 50 000 zł, (po 1 na każdy smak) oraz aż 40 nagród po 1000 zł, a co tydzień, wśród uczestników, którzy będą mieli najwięcej zgłoszeń z poprzedniego tygodnia, będzie rozlosowywanych 50 kartonów chipsów.
Zgłoszenia nadsyłać będzie można do 31 marca 2013, a losowanie zwycięzców nagród pieniężnych odbędzie się 12 kwietnia 2013. Warunkiem odbioru nagród jest zachowanie oryginału zakupu opakowań objętych promocją. Regulamin loterii promocyjnej dostępny jest na www.lays.pl

Celem akcji jest zaangażowanie konsumentów i zachęcenie do wzięcia udziału w wielkim zgadywaniu smaków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane