Loteria promuje nową owsiankę Nesvita

Autor: pr 12 lutego 2013 11:21

Loteria promuje nową owsiankę Nesvita

Należąca do Nestlé marka NESVITA przygotowała na nowy rok dwie niespodzianki dla konsumentów: nowy wariant owsianki NESVITA Naturalnie na śniadanie oraz loterię promocyjną pod hasłem „Postanowienia noworoczne". Codziennie, od 11 stycznia do 01 marca 2013 r., do wygrania są nagrody pieniężne na spełnianie marzeń! Za koncepcję kreatywną loterii i jej organizację odpowiada agencja kreatywna TBWA Sp. z o.o.

Codziennie na miłośników pysznych owsianek NESVITA czeka nagroda w wysokości 500 zł, a co tydzień aż 5000 zł. Zasady udziału w loterii są bardzo proste: wystarczy w okresie od 10.01.2013 do 28.02.2013 kupić jednorazowo minimum trzy dowolne owsianki: NESVITA płatki owsiane lub NESVITA Naturalnie na śniadanie, zachować dowód zakupu i przesłać jego numer bezpłatnie za pośrednictwem strony www.nesvita.pl. Warunki loterii określa Regulamin loterii, dostępny na stronie internetowej www.nesvita.pl.

Loteria wspiera wprowadzenie na rynek nowego wariantu - owsianki NESVITA Naturalnie na śniadanie w jednoporcjowych saszetkach. Produkt dostępny jest w odświeżonym opakowaniu nawiązującym stylistyką do wyłącznie naturalnych składników, które zawiera owsianka. Marka oferuje dwa pyszne smaki: wanilia i golden syrup.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,60

  • Śr

    3,43

  • Min

    2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane