Rada Wierzycieli Marcpolu zezwoliła syndykowi na dalszą sprzedaż majątku spółki

Autor: dlahandlu.pl 14 listopada 2017 19:03

6 listopada 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Wierzycieli Marcpol S.A. w upadłości podczas którego podjęto uchwały o dalszej sprzedaży majątku ruchomego Marcpol-u.

Rada Wierzycieli Marcpol S.A. w upadłości na Przewodniczącego Rady Wierzycieli wybrała Krzysztofa Dyszkiewicza reprezentującego SM MLEKOVITA.

Rada Wierzycieli zezwoliła syndykowi na sprzedaż z wolnej ręki majątku stanowiącego własność
Marcpol w postaci napojów alkoholowych. Syndyk ma zawrzeć odpłatną umowę komisu określającą m.in. prowizję sprzedaży na rzecz komisanta nie większą aniżeli 10% uzyskanej ceny sprzedaży brutto, podlegającą powiększeniu o podatek VAT. 

Rada Wierzycieli zezwoliła syndykowi na sprzedaż z wolnej ręki majątku ruchomego, w tym samochodów ciężarowych i osobowych.

Jednocześnie Rada Wierzycieli zezwoliła syndykowi na zawarcie ugody w sprawie toczącej się przed Sądem Okręgowym w Warszawie, mocą której ugody pozwani Kamil Szabrański oraz Halina Szabrańska zapłacą na rzecz Marcpol SA w upadłości każdy kwotę po 13.330,75 zł oraz kwotę 1.333,21 zł solidarnie tytułem zwrotu kosztów sądowych, w terminie 7 dni od daty zawarcia ugody,
przy jednoczesnym zrzeczeniu się przez Syndyka wobec pozwanych dalszych roszczeń dochodzonych w przedmiotowym postępowaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10963

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane