2017 kolejnym dobrym rokiem dla rynku nieruchomości w Polsce

Property News 28 grudnia 2017 10:16

2017 rok stał pod znakiem wielu transakcji portfelowych, obserwowaliśmy mocny napływ kapitału z Południowej Afryki i to przede wszystkim w segmencie powierzchni handlowych. Na rynku mamy nowych inwestorów na pojedyncze aktywa - mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska, podsumowując mijający rok.

- Rok 2017 to kolejny, bardzo dobry rok dla rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Charakteryzowała go większa niepewność związana z otoczeniem legislacyjnym i uwarunkowaniami prawno-podatkowymi, które niewątpliwie przekładały się na tempo zawierania transakcji. Nie miało to natomiast wpływu na wolumen inwestycyjny, bo rok 2017 może zakończyć się wynikiem takim samym lub lekko wyższym niż 2016 r. - mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Jak dodaje, w 2018 roku będziemy obserwować jak zmiany - szczególnie dotyczące podatku od nieruchomości i ograniczenia handlu w niedziele - wpłyną na rynek. - Patrząc na zainteresowanie inwestorów naszym krajem i regionem w kończącym się roku, z optymizmem patrzę na nadchodzący rok - podkreśla.

więcej na www.propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • aTom 2018-01-24 11:47:39

  Dla mnie również był bardzo dobry, bo udało mi się zakupić przepiękną nieruchomość od liderhaus.com Naprawdę śliczny dom i mega komfortowy do mieszkania.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,99

 • Śr

  5,00

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane