Wina półsłodkie wypierają półwytrawne

www.portalspozywczy.pl 21 kwietnia 2016 09:22

Polscy konsumenci wina mają coraz bardziej dojrzały gust. W Polsce najpopularniejsze są wina półwytrawne, które sukcesywnie wypierają wina półsłodkie, a wina wytrawne utrzymują swój stały ok. 30 proc. udział - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Luis de Castro, prezydent winiarskiej Komisji TEJO z Portugalii.

- Polacy wciąż są najbardziej zainteresowani winami czerwonymi, ale w ostatnich latach na polskim rynku można zaobserwować stopniowy wzrost popularności win białych i różowych. My sami dostrzegamy większe zainteresowanie polskich konsumentów winami z Tejo. Coraz więcej naszych win znajduje się w ofercie polskich importerów i dystrybutorów. Z roku na rok jest coraz lepiej. Taki stan rzeczy bardzo nas cieszy i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość – dodaje Luis de Castro.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Michał 2016-04-22 15:03:44

  Coś dla Ciebie !!!!  Fulfilment, czy my zajmujemy się Twoim sklepem - magazynowaniem, pakowaniem i wysyłką a Ty opieką nad Klientem. • robo 2016-04-21 16:09:43

  grunt to dobry tytuł, tylko dlaczego w treści artykułu to wina półwytrawne wypierają półsłodkie... to co, w końcu, wypiera co???

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,55

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane