PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

1 Minute uruchomił sklep w centrum Warszawy. Chce ich mieć do końca roku 72

Autor: dlahandlu.pl 8 lipca 2013 10:10

W centrum Warszawy, na rogu ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich otwarta została placówka sieci sklepów convenience pod szyldem 1 minute. Dotychczas w tym lokalu działała kwiaciarnia. Obok nowej placówki 1 minute do niedawna działały niezależne delikatesy, które obecnie zostały zamknięte, a lokal przeznaczony został do wynajęcia.

Prowadzona przez HDS Polska sieć sklepów 1 Minute liczy aktualnie 55 placówki. Najbliższy sklep 1 minute działa w galerii handlowej LiM na parterze hotelu Marriott. Firma koncentruje się na rozwoju placówek w popularnych ciągach pieszych, na dworcach i w centrach miast. HDS Polska deklaruje, że do końca roku chce mieć 72 sklepy z szyldem 1 minute, w tym 3 uruchomione na zasadzie franczyzy.
HDS Polska jest jedną ze spółek wchodzących w skład Grupy Lagardère Services (dawniej Hachette Distribution Services), dystrybutora i detalisty sprzedaży prasy, obecnego w 20 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. W Polsce spółka działa od 1997 roku budując własną ogólnopolską sieć kiosków pod markami Relay i Inmedio. Po 10 latach rozwoju sieć HDS Polska liczy 600 sklepów. Spółka prowadzi również kawiarnie Voyage Cafe, empik Cafe, Business Shark, Hubiz i inne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane