1. pasaż Czerwona Torebka ruszy w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 12 grudnia 2012 14:00

Na 15 grudnia zaplanowano otwarcie pierwszego w Warszawie pasażu handlowego Czerwona Torebka. Obiekt jest zlokalizowany na Białołęce, przy skrzyżowaniu ulicy Głębockiej z ulicą Magiczną.

Warszawska Czerwona Torebka będzie największym otwartym dotąd obiektem ogólnopolskiej sieci pasaży. Pasaż składa się z 31 modułów, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 1772 mkw. Do dyspozycji klientów udostępniono także 116 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Czerwona Torebka to zespół lokali handlowo-usługowych, zlokalizowanych w jednokondygnacyjnym obiekcie. Wśród najemców Czerwonej Torebki w Warszawie znaleźli się sklep mięsny Zakładu Wierzejki, sklep owocowo-warzywny „Zieleniak", piekarnio-cukiernia „Gorąco polecam", „Apteka 24h", a także sklep sieci typu convenience „Małpka Express". Ponadto, w pasażu mieścić się będą również „Green Medica Rodzinne Centrum Medyczne", „Pralnia OK", kwiaciarnia „Kwiatoteka", optyk „Galeria Widzenia", sklep „1000 Drobiazgów" oraz „KAZUS Centrum Usług i Zabezpieczeń". Klienci skorzystają też z oferty sklepu z odzieżą dziecięcą „Filipkowo" oraz sklepu z bielizną „I love my body". W warszawskiej Czerwonej Torebce dostępne będą także lokale gastronomiczne „Domino's Pizza", pierogarnia „Pychotka" i „Kemer" Kebab. Na terenie pasażu znajdzie również paczkomat InPost. Niebawem do portfela najemców dołączy zakład fryzjerski.

Czerwona Torebka w Warszawie przy ul. Głębockiej/Magicznej to pierwszy obiekt spółki w województwie mazowieckim. Kolejnym pasażem w przygotowaniu w regionie jest Czerwona Torebka w Piasecznie przy ul. Puławskiej. Otwarcie inwestycji zaplanowano na trzeci kwartał przyszłego roku. Do dyspozycji klientów zostanie oddany jednokondygnacyjny obiekt złożony z 9 modułów, o łącznej powierzchni 553 mkw. Wśród najemców znajdą się piekarnia, sklep mięsno-wędliniarski, apteka, sklep typu convenience, drogeria, kwiaciarnia oraz sklep zoologiczny.

Na terenie kraju działa już 27 obiektów handlowych w ramach platformy handlu detalicznego Czerwona Torebka. Do końca roku 65 obiektów będzie posiadało pozwolenie na użytkowanie. Do końca 2021 r. spółka zamierza wybudować ponad 1880 pasaży o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 1,2 mln mkw. Począwszy od 2015 roku planuje otwierać ponad 200 placówek rocznie. Potencjał krajowego rynku szacowany jest natomiast na 4500 takich obiektów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • mirek 2012-12-14 10:04:48

    Dotychczas w Polsce Obecnie Czerwona Torebka to 24 uruchomione pasaże i na więcej nie będzie już kasy. Świtalski potrzebował na inwestycje 4,5 mld zł, tymczasem z oferty publicznej emisji akcji – po redukcji – może zebrać maksymalnie 18,8 mln zł. Na waciki starczy ale mrzonka o 1900 blaszakach nie zostanie zrealizowana. Świtalski myślał, że inwestorzy to głupcy. Skończyły się czasy dla takich "biznesmenów" Utopił chyba wszystkie swoje pieniądze a ci co kupili akcie mogą je już śmiało księgować jako stratę.

  • Tymek 2012-12-13 14:23:09

    A moim zdaniem może się udać. Ciekawa mieszanka sklepów i punktów usługowych. Duży parking więc nie będzie problemu z dojazdem autem, a w samych sklepach dużo mniejszy ruch niż w dużych marketach. Jeśli ceny będą przystępne to chętnie skorzystam.

  • Tisz 2012-12-12 14:28:42

    Klęska gwarantowana

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane