PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

10 nowych marek w Agorze Bytom

Autor: pr 16 maja 2017 12:04

Agora Bytom podpisała nowe umowy najmu. 10 marek zajmie powierzchnię ponad 840 mkw. Wśród nowości znajdą się między innymi 50 Style i Profi-Lingua. Powiększy się też oferta gastronomiczna i usługowa.

- Przez ponad 6 lat działalności Agora Bytom ugruntowała swoją pozycję na rynku. Rok 2016 zakończyliśmy wzrostem obrotów na poziomie 10%, a pierwszy kwartał 2017 roku pokazuje jeszcze większą dynamikę, na poziomie 12,5%. To wzbudza zaufanie i zainteresowanie najemców. Cieszę się, że pojawią się u nas kolejne znane i oczekiwane marki. Nie mam wątpliwości, że dzięki nim nasza multigaleria stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna, a nowi najemcy zyskają dodatkowych klientów – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 Segment najemców modowych powiększył się o markę 50 Style. Ten popularny outlet należący do Marketing Investment Group (właściciela sklepów Sizeer) oferuje obuwie, odzież oraz akcesoria.

W Agorze Bytom zadebiutuje Profi-Lingua, czyli jeden z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Ofertę usług uzupełni też Myjnia PitStop, która działać będzie na parkingu galerii handlowej. Jej pakiet usług obejmować będzie między innymi mycie, czyszczenie oraz konserwację samochodów.

Zmienia się również oferta gastronomiczna. W galerii handlowej pojawiła się Fun Pizza, w której klienci mogą spróbować włoskich potraw. Druga nowość to Niezły Kocioł z różnorodnymi daniami serwowanymi na wagę. W Agorze Bytom otworzy się także Citrus Cafe, a w nowej lokalizacji pojawi się Kawiarnia Pod Różą. Klienci znajdą w nich szeroki wybór kaw, herbat i deserów. Ciekawym uzupełnieniem jest działająca już Cukiernia Adorato, która proponuje ciasta, torty, ale też kanapki czy pieczywo. Na tym nie koniec nowości - w multigalerii pojawi się stoisko Prosto z Grecji. Marka zaoferuje oryginalne, greckie produkty, na przykład oliwki, oliwy, sery czy przetwory.

W Agorze Bytom swoje stoisko otworzy też B. Loves Plates - punkt z akcesoriami wykorzystywanymi do zdobienia paznokci. Ciekawym uzupełnieniem tej oferty będzie znajdujące się w sąsiedztwie stoisko Semilac. Marka zaproponuje profesjonalne kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji paznokci.

W ostatnich tygodniach w Agorze Bytom pojawiły się marki: X-Zone, Yes, Pako Lorente, a także stoiska: Teletorium czy Golden Rose.

Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management. W sumie na prawie 57 tys. mkw. mieści się obecnie 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino, i sala widowiskowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane