PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

10 tys. zł na zakupy świąteczne od Delecty

Autor: dlahandlu.pl 22 listopada 2010 10:55

10 tys. zł na zakupy świąteczne od Delecty

Do 12 grudnia 2010 r. trwa konkurs "Wygraj 10 000 zł na zakupy świąteczne" przygotowany przez agencję Smolar dla marki Delecta. Aby wziąć w nim udział, wystarczy kupić produkty promocyjne za min. 10 zł i wysłać SMS zgłoszeniowy.

Konkurs swym zasięgiem obejmuje prawie dwieście marketów w całej Polsce. Na zwycięzców codziennie czekają kosze pełne produktów Delecta, a co tydzień konsole Sony PlayStation 3. Nagrodą główną jest karta Visa o wartości 10 000 zł!

SMS zgłoszeniowy należy wysłać pod numer 7036, w treści wpisując: "Delecta.numer_dowodu_zakupu". Po chwili uczestnik otrzyma SMS zwrotny zawierający pytanie konkursowe, na które należy jak najszybciej odpowiedzieć. Codziennie 10 osób, które udzieli odpowiedzi w najkrótszym czasie, otrzyma nagrodę dzienną - kosz z produktami Delecta. Na zakończenie każdego tygodniowego etapu konkursu, wszyscy uczestnicy, którzy w danym tygodniu wysłali SMS zgłoszeniowy, otrzymają ponownie pytanie konkursowe, na które również należy odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. 10 osób z najlepszymi wynikami otrzyma nagrody tygodniowe - konsole Sony PlayStation 3. Po zakończeniu konkursu, 14 grudnia 2010 r., wszyscy uczestnicy otrzymają SMS z pytaniem finałowym. Osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi w najkrótszym czasie, wygra nagrodę główną - kartę Visa o wartości 10 000 zł.

Regulamin konkursu oraz lista sklepów konkursowych dostępne są na stronach www.delecta.pl oraz www.smolar.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • klient 2010-11-23 10:57:25

    nie słyszałem żeby ktoś wygrał nagrode w konkursie!!!!!!!!!nigdy!!!!!!!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane