PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

1000 tabletów do wygrania w loterii Kit Kat

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 2 października 2013 11:38

1 października 2013 r. wystartowała wielka loteria konsumencka, w której na wielbicieli przerwy z KIT KAT czeka 1000 najnowszych tabletów Nexus 7.

Loteria jest celebracją wydarzenia, jakim jest nadanie najnowszej wersji systemu mobilnego Android nazwy KIT KAT.
Z tej okazji w sklepach pojawiły się batony KIT KAT w specjalnym opakowaniu z wizerunkiem Androida i informacjami na temat loterii.

Aby grać o jeden z 1000 tabletów, wystarczy kupić w czasie trwania loterii dowolny baton KIT KAT w opakowaniu standardowym lub z limitowanej edycji, zachować paragon i opakowanie batona*, wejść na stronę www.android.com/kitkat i bezpłatnie zarejestrować numer paragonu. Można go również przesłać za pomocą SMS na numer 70 966 (koszt SMS to 0,62 zł brutto). By zwiększyć swoją szansę na wygraną, można wysłać tyle zgłoszeń ile posiada się paragonów. Losowania odbywają się codziennie z wyjątkiem piątków, weekendów oraz świąt. Loteria i sprzedaż batonów uprawniająca do wzięcia w niej udziału potrwa do 31 grudnia 2013 r. 

Loteria będzie wspierana kampanią w internecie, gdzie pojawią się m.in. nowe spoty video będące kontynuacją wiosennej kampanii pod hasłem „Przerwy z KIT KAT". W sklepach pojawi się szeroka gama materiałów POS, m.in. plakaty, ulotki, wobblery, owijki paletowe. W punktach sprzedaży pojawią się również zatowarowane standy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,13

  • Min

    4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane