117. kawiarnia Costa Coffee z nowym designem

Autor: dlahandlu.pl 14 marca 2016 10:52

117. kawiarnia Costa Coffee z nowym designem Kawiarnia Costa Coffee w nowym stylu Atlas, fot. CHI Polska

COSTA COFFEE odświeża design w swoich lokalach. 16 marca nowo otwarta kawiarnia przy ul. Siennej w Warszawie przywita gości zupełnie nowym wystrojem, kolorowymi wnętrzami i stylowymi dodatkami. Wyjątkowe aranżacje zostaną indywidualnie dopasowane do poszczególnych lokalizacji kawiarni.

Dzięki połączeniu bogatej gamy elementów i palet kolorystycznych, każda z kawiarni COSTA COFFEE będzie jedyna w swoim rodzaju, przy jednoczesnym zachowaniu swojego londyńskiego charakteru. Punktem wyjściowym nowego konceptu jest nowoczesny, loftowy styl METRO. 

Najmłodszy lokal COSTA COFFEE – kawiarnia przy ul. Siennej – to pierwsze miejsce, w którym wprowadzono koncept DESIGN ATLAS. Kawiarnia o łącznej powierzchni około 150 m. kw. oferuje blisko 90 miejsc siedzących, zarówno wewnątrz, jak i w idealnym na wiosenne dni ogródku. 117. kawiarnia COSTA COFFEE to unikalna realizacja, prezentująca specyficzny charakter biznesowego Śródmieścia i wielkomiejskiego szyku.

– Goście kawiarni coraz częściej – oprócz najwyższej jakości kawy i profesjonalnej obsługi – oczekują ciekawych stylistycznie, zindywidualizowanych wnętrz. DESIGN ATLAS przypadł już do gustu gościom kawiarni COSTA COFFEE w Wielkiej Brytanii i Irlandii – został uznany nie tylko za przyjemny i atrakcyjny wizualnie, ale też za najbardziej komfortowy oraz funkcjonalny. Każda nowo powstająca kawiarnia COSTA COFFEE zostanie już zaprojektowana w stylu DESIGN ATLAS – mówi Michał Nowak, Property & Expansion Director, COSTA COFFEE POLSKA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,74

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane