12-14 września, Augustów, XI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Autor: pr 23 maja 2013 09:32

Tradycyjnie już we wrześniu przedstawiciele, autorytety i uznani eksperci z branży mleczarskiej spotkają się na corocznym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej. W tym roku Forum odbędzie się w dniach 12-14 września 2013 r. w Augustowie i będzie przebiegało pod hasłem oceny sektora mleczarskiego po zniesieniu systemu kwot mlecznych.

Będzie to już jedenasta edycja tej największej i najbardziej prestiżowej konferencji branży mleczarskiej w Polsce. W tym roku szczególnie zadbano o jej międzynarodowy profil. - Zaczynamy nową dekadę naszych konferencji, podczas których rozmawiamy na temat przyszłości polskiego i europejskiego mleczarstwa - mówi Agnieszka Maliszewska, organizator XI FSM, i dodaje: - Tegoroczne Forum ma wyjątkowy charakter, odbędzie się bowiem pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Stanisława Kalemby oraz przy wsparciu francuskiego Ministerstwa Rolnictwa, a także Ambasady Francji w Polsce.
W tym roku znacząco poszerzono formułę Forum i do udziału w dyskusjach oraz wykładach zaproszono zarówno prelegentów z Polski, jak i z Francji, Rosji czy Belgii.
Od początku maja trwa rejestracja uczestników. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 28 czerwca 2013. Liczba miejsc jest ograniczona. Karta zgłoszeniowa oraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznego Forum na stronie: www.forum-mleczarskie.org.
Biuro organizacyjne XI FSM
Tel.: 85 74 36 856
Fax: 85 65 37 570
Mickiewicza 7/23
15-213 Białystok
http://www.forum-mleczarskie.org
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane