PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

12 czerwca, Warszawa, 4 Konferencja PRCH Retail Horizons

Autor: pr 5 czerwca 2013 11:49

Wydarzenie skierowane jest do osób tworzących strategie rozwoju centrów i sieci handlowych w Polsce. Elementami wyróżniającymi wydarzenie są m.in.: doskonały program, międzynarodowi, charyzmatyczni eksperci i wyjątkowa atmosfera, budowana przez ponad 300 uczestników spotkania.

- Motywem przewodnim tegorocznej konferencji PRCH Retail Horizons jest klient i chęć jeszcze lepszego zrozumienia jego potrzeb, motywacji, sposobu dokonywania przez niego wyborów. Na silnie konkurencyjnym rynku centrów handlowych pojawia się coraz częściej pytanie: co poza ofertą i lokalizacją centrum determinuje wybory klienta oraz ma wpływ na wyniki finansowe generowane przez sieci handlowe w nim operujące? Dynamiczne zmiany, nowe technologie, zmieniający się model życia i rodziny, uwarunkowania makro i mikroekonomiczne będą miały wpływ na sposób funkcjonowania handlu w najbliższych latach - powiedziała Anna Szmeja-Kroplewska, dyrektor generalny PRCH.
Program konferencji PRCH Retail Horizons dostarcza kolejny raz inspiracji i wiedzy w oparciu o które, firmy będą mogły budować przewagę konkurencyjną w długim czasie. Gośćmi specjalnymi Konferencji będą m.in: Siemon Scamell-Katz autor bestselleru "The Art of Shopping: How we shop and why we buy", Profesor Rafał Ohme, ekspert w dziedzinie psychologii perswazji, emocji i podświadomości oraz Ryszard Petru - przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich.
Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.prch.org.pl

Organizator:
Polska Rada Centrów Handlowych
ul. Nowogrodzka 50 lok. 448
00-695 Warszawa

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane