PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

12 nowych najemców w Supersamie

Autor: pr, dlahandlu.pl 16 czerwca 2015 12:18

Do grona najemców Supersamu dołączyło dwanaście nowych marek, a wśród nich: Douglas, Top Secret, Strefa Diet, Hobby4Men, Paese Cosmetics, Passero, KIK i Mydlarnia u Franciszka. Natomiast Soki Na Zdrowie!, Dominet, X-Game oraz Coffee Can zajmą stoiska na pasażu galerii. Łączna powierzchnia nowych sklepów to ponad 1 200 mkw. Inwestorem obiektu jest Griffin Real Estate.

- Finalizujemy komercjalizację Supersamu, na tę chwilę do wynajęcia zostały tylko dwa małe lokale na poziomie -1. Dwanaście nowych umów to dowód na to, że Supersam jest atrakcyjnym obiektem dla najemców, zarówno wśród popularnych marek, ale także tych lokalnych. Założeniem Supersamu jest uzupełnienie już istniejącej oferty handlowej w obszarze ulicy Stawowej. Zważając na konkurencyjny rynek w Katowicach, obecny stan niemal pełnej komercjalizacji naszego obiektu, możemy uznać za sukces – komentuje Michał Świerczyński, Venture Partner, Head of Retail w Griffin Real Estate.

Otwarcie nowego Supersamu zaplanowane jest na przełom września i października. Obecnie trwają prace wykończeniowe budynku. Na trzech kondygnacjach handlowych znajdzie się ponad 70 sklepów i punktów usługowo-handlowych. Do tej pory podpisane zostały umowy najmu m.in. z Monnari, New Look, Sports Direct, Reserved, Carry, Cropp, House, Mohito, Sinsay, marketem Aldi i drogerią Rossmann oraz Pepco, Home&You, EMPIK, SMYK i Silesia Jeans. W katowickim Supersamie zadebiutują także nowe marki m.in. A Tab, odzież młodzieżowa Szachownica, Textilmarket, moda włoska Piazza Di Moda Young czy Urban City z ofertą mody hip-hopowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W centrum przewidziano również strefę serwisową, spożywczo – gastronomiczną oraz usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Na wyższych piętrach zlokalizowane zostanie centrum fitness Pure Jatomi oraz 5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostaną przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc. Łączna powierzchnia najmu to blisko 23 tys. mkw. DH Supersam powstaje w śródmieściu Katowic, przy ul. Piotra Skargi 6, obok Dworca PKS, przy głównym węźle komunikacyjnym.

 

 

 

 


O GRIFFIN REAL ESTATE

Griffin Real Estate to wiodący i dynamicznie rozwijający się inwestor na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. W Polsce firma realizuje  inwestycje we wszystkich największych miastach. W portfolio firmy znajduje się m.in. DH Renoma we Wrocławiu, Centrum Biurowe Lubicz I&II w Krakowie, katowicki Supersam, Centrum Akademickie POLONEZ w Poznaniu, Green Horizon  w Łodzi oraz wiele obiektów biurowych i handlowo-usługowych, a także działek inwestycyjnych. Flagową inwestycją firmy jest rewitalizacja Hali Koszyki w Warszawie i stworzenie na jej terenie wielofunkcyjnego kompleksu z częścią biurową i usługowo – restauracyjną oraz w mniejszym stopniu handlową. Griffin Real Estate został nagrodzony kilkukrotnie w prestiżowych, międzynarodowych konkursach dedykowanych branży nieruchomości komercyjnych: Eurobuild Awards oraz CEEQA.

Inwestor wspiera liczne inicjatywy społeczne, w tym Fundację Edukacyjną Jana Karskiego. W przestrzeniach należących do Griffin realizowane są również projekty artystyczne, inicjowane przez Griffin Art Space, instytucję powołaną aby wspierać
i promować sztukę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane