14-16 maja, Katowice, Europejski Kongres Gospodarczy

Autor: PTWP 8 listopada 2010 12:27

Europejski Kongres Gospodarczy, którego organizatorem jest Grupa PTWP SA, w ciągu zaledwie trzech lat stał się bez wątpienia najważniejszą imprezą gospodarczą w Europie Środkowej. Fakt ten potwierdziły dobitnie trzy pierwsze edycje Kongresu, ranga gości, waga poruszanej w trakcie debat tematyki, a także bezstronne opinie obserwatorów i uczestników.

Przypomnijmy, że Kongres to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem 6000 gości z Polski i z zagranicy. W ponad 60 sesjach i dyskusjach bierze udział kilkuset panelistów, a tematyka obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Wydarzenia Kongresu relacjonuje co roku ok. stu tytułów prasowych i stacji telewizyjnych z Polski i Europy.

Szefem Rady Programowej nadal będzie Przewodniczący Europarlamentu prof. Jerzy Buzek, którego autorytet stanowi od zarania Kongresu solidną rękojmię wysokiego poziomu merytorycznego imprezy.

Z Europejskim Kongresem Gospodarczym, jak co roku, będą związane liczne i różnorodne w charakterze wydarzenia towarzyszące. W ich kreowanie i przygotowanie zaangażowały się już władze centralne Rzeczypospolitej Polskiej i władze regionalne województwa
śląskiego.

Prace nad agendą czwartej edycji Kongresu nie są zakończone, jego problematyka ma wciąż charakter ramowy i otwarty, lista wydarzeń towarzyszących nie została zamknięta. W tej chwili odbywają się szerokie konsultacje z partnerami i przedstawicielami środowisk gospodarczych, politycznych i naukowych.

Prosimy już teraz zarezerwować sobie czas i zadeklarować swój udziału w Europejskim Kongresie Gospodarczym 2012.

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu na http://www.eecpoland.eu/

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,90

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane