15 czerwca otwarcie olsztyńskiej Dekady

Autor: www.dlahandlu.pl 5 czerwca 2012 10:20

Na 15 czerwca zaplanowano otwarcie galerii Dekada w Olsztynie. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

- Prace przy budowie Dekady Olsztyn są już na ukończeniu. Do wykonania pozostały jedynie drobne roboty związane z wykończeniem elewacji budynku i ostatecznym zagospodarowaniem terenu. - mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty - Obecnie prowadzimy proces odbioru budynku przez upoważnione do tego służby. Większość najemców ukończyła aranżację swoich lokali, a my rozpoczynamy końcowe prace porządkowe - dodaje Aleksander Walczak.

Obiekt skomercjalizowany jest w blisko 95 proc. Wśród najemców znajdą się m.in. supermarket RAST (grupa kapitałowa BOMI), Empik, CCC, Rossman, Textil Market, Takko Fashion, Centro, Ray Obuwie, Bank BPH, Optyk Tracewicz i salonik prasowy Ruch.

Dekada Olsztyn będzie zlokalizowana pomiędzy kluczowymi ulicami Olsztyna: ul. Partyzantów i ul. Kościuszki. Położenie galerii w bliskim sąsiedztwie dworców PKP i PKS stanowi okazję do wygodnych zakupów dla podróżnych w oczekiwaniu na pociąg lub autobus.
W obszarze bezpośredniego pieszego dostępu do galerii znajduje się 54 000 mieszkańców, a w strefie do 10 min. jazdy samochodem - 117 000 mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,33

  • Min

    0,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane