PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

15 sierpnia: Sprawdź, które sklepy będą otwarte

www.portalspozywczy.pl 11 sierpnia 2017 15:02

15 sierpnia wypadają dwa święta: kościelne - Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny oraz państwowe - Święto Wojska Polskiego. Jest to jeden z trzynastu dni, w którym ustawowo sklepy są zamknięte. Ale nie wszystkie.

Według przepisów w święta handlować mogą tylko właściciele sklepów oraz pracownicy, którzy mają umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz umowę agencyjną pod warunkiem, że praca nie jest świadczona w warunkach charakterystycznych dla stosunku pracy. Zakaz handlu w święta nie dotyczy m.in. stacji benzynowych. Które sklepy będą czynne, a które zamknięte? Oto wykaz wybranych sklepów:

Auchan
14 sierpnia sklepy Auchan są otwarte i pracują bez zmian, 15 sierpnia są zamknięte.

Biedronka
We wtorek, 15 sierpnia br., wszystkie sklepy Biedronka będą nieczynne w związku z przypadającym tego dnia świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień ustawowo wolny od pracy.

W poniedziałek, 14 sierpnia br., godziny otwarcia sklepów sieci Biedronka będą wydłużone, a placówki będą dostępne dla klientów do godz. 22:00. Pojedyncze placówki mogą działać w innych godzinach. Szczegółowe informacje są dostępne w poszczególnych sklepach sieci Biedronka.

Carrefour
14 sierpnia hipermarkety i supermarkety Carrefour będą otwarte w standardowych godzinach. 15 sierpnia wszystkie sklepy będą zamknięte. W przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express i Globi, o godzinach otwarcia w okresie świątecznym decydują bezpośrednio właściciele tych sklepów.

Grupa Kapitałowa Specjał (Nasz Sklep, Delikatesy Sezam, Lubazo)
Właściciele sklepów ustalają indywidualne godziny otwarcia sklepów. 

Lidl
15 sierpnia sklepy Lidl są nieczynne, natomiast w poniedziałek 14 sierpnia sklepy pracują według standardowych godzin otwarcia.

Mila
14.08.2017 - sklepy czynne w godz.6.30-21.30
15.08.2017 święto - sklepy  nieczynne

Piotr i Paweł 
14 sierpnia sklepy będą normalnie otwarte, 15 sierpnia - wszystkie będą zamknięte.

POLOmarket
14 sierpnia sklepy działają normalnie (sklepy otwarte jak w każdy dzień powszedni), 15 sierpnia wszystkie sklepy są zamknięte. 

Rabat Detal
W dniach 14-15 sierpnia decyzję dotyczącą godzin otwarć sklepów Rabat Detal podejmują właściciele sklepów lub osoby prowadzące poszczególne placówki. Sklepy, w zależności od kategorii (monopolowy, alkoholowy), które będą otwarte, mogą mieć skrócony czas pracy niż na co dzień. Godziny otwarć zależeć będą od indywidualnej decyzji franczyzobiorców.


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane