PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

160 mln zł na rozbudowę centrum dystrybucyjnego IKEA

Autor: www.dlahandlu.pl 13 grudnia 2011 12:16

Otwarta została nowa, rozbudowana część Regionalnego Centrum Dystrybucyjnego IKEA w Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego. W wyniku inwestycji, która rozpoczęła się w grudniu 2009 roku, obiekt został powiększony o dodatkową powierzchnię 47 000 mkw.160 mln , dzięki czemu jego powierzchnia całkowita wzrosła do 150 000 m2. Całkowity koszt rozbudowy centrum wyniósł około 160 milionów złotych.

 Najważniejszym elementem nowej części jest w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania, tzw. SILO, który zapewnia 90 000 dodatkowych miejsc paletowych dla trzech rodzajów palet: EURO, IKEA i HALF. Regionalne Centrum Dystrybucyjne IKEA w Jarostach jest jednym z największych centrów dystrybucyjnych firmy na całym świecie i odpowiada za dostawę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz IKEA do sklepów w sześciu krajach europejskich: Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Zatrudnienie znajduje w nim 265 osób.
Rozbudowa Regionalnego Centrum Dystrybucyjnego IKEA w Jarostach rozpoczęła się w grudniu 2009 roku i składała się z trzech faz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane