PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

17 marca, 4 Brytyjsko-Polskie Forum Rynku Spożywczego, EXPO XXI

Autor: pr 3 stycznia 2011 12:38

Forum będzie platformą komunikacyjną oferującą możliwość spotkania oraz nawiązania współpracy pomiędzy dostawcami, sprzedawcami, producentami, przedstawicielami sieci supermarketów i delikatesów, firm logistycznych, firm dostarczających rozwiązania z zakresu opakowań oraz tych wszystkich firm, które bezpośrednio związane są z przemysłem spożywczym na rynku polskim i brytyjskim.

Tematyka Forum będzie poświęcona: współpracy na rynkach spożywczych w Polsce oraz w Wlk. Brytanii, utrzymywaniu standardów ekologicznych żywności oraz jej bezpiecznej produkcji, procesowi pakowania, który jest bezpieczny dla środowiska, preferencji
konsumentów w Wlk. Brytanii i w Polsce, najbardziej aktualnym przepisom w branży spożywczej w Wlk. Brytanii, optymalizacji działań firmy z punktu widzenia procesów produkcyjnych i zarządzania, logistycznych rozwiązań Lean na export. Przedstawione zostaną przykłady „Lean journey" - „droga do ciągłego doskonalenia procesów" oraz główne wyzwania w branży spożywczej z punktu widzenia produktywności i efektywności.

Celem Forum będzie przedstawienie narzędzi i rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów i procesów, stworzenie platformy do rozmów pomiędzy parterami oraz dostawcami na rynku spożywczym, wskazanie trendów konsumenckich oraz oczekiwań na bazie badań rynków polskiego i brytyjskiego, omówienie wymagań współpracy, jakie stawiane są w obrocie żywnością, także żywnością ekologiczną oraz poruszenie kwestii prawnych związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem działalności na rynku zagranicznym.

Na Forum zostanie zaproszonych około 100 uczestników będących decydentami - prezesi, właściciele firm, przedstawiciele wyższego kierownictwa w zakresie produkcji i zarządzania oraz prelegentami - eksperci reprezentujący firmy, które odniosły sukces.

Organizatorzy: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa oraz Trusted Adviser Group Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Magdalena Mikorska
e-mail: magda@tag-poland.eu, tel.: 22/390 84 77
internet:  www.bpcc.org.pl/agrifood_pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • PokerManSEy 2011-02-26 06:20:07

    Stop hack the program!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane