18-19 maja, Wrocław, III Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych oraz Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą

Autor: pr 12 kwietnia 2013 11:57

III Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych Kiermasz jest świetną okazją do zaprezentowania żywności ekologicznej oraz wyrobów tradycyjnej kuchni, promowania sztuki ludowej oraz rękodzieła artystycznego! Na kiermaszu będzie można degustować oraz zakupić produkty ekologiczne i regionalne.

Sery z różnych zakątków Polski, tradycyjne wędliny, świeże pieczywo produkowane według rodzinnych receptur, wyroby cukiernicze, herbaty ziołowe, miody i produkty pszczele, przetwory z owoców i warzyw, zioła, piwa smakowe i nalewki, produkty z gospodarstw ekologicznych - nie sposób wymienić wszystkich smakołyków, które czekają na odwiedzających majową imprezę. 

W kiermaszu udział wezmą również producenci kosmetyków naturalnych i artyści sprzedający rękodzieło: rzeźby, ceramikę, biżuterię, ręcznie rzeźbione świece i wiele innych.

Wielki Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą - wszystko dla miłośników ogrodnictwa!
Zeszłoroczna edycja wiosennej imprezy okazała się wielkim sukcesem, gromadząc 70 wystawców z całej Polski i blisko 8 tys. odwiedzających. Kiermasz pod Iglicą to dla firm związanych z branżą ogrodniczą doskonała okazja do zaprezentowania się przed bezpośrednim odbiorcą
Podczas Wielkiego Kiermaszu Ogrodniczego pod Iglicą swoją ofertę zaprezentują:
- szkółki drzew i krzewów ozdobnych
- producenci bylin kwiatowych, kaktusów i sukulentów
- architekci terenów zielonych
- firmy zakładające i pielęgnujące ogrody wodne
- producenci architektury ogrodowej
- dystrybutorzy kamienia oraz figur ogrodowych i wiele innych.
Każdy botanik - amator znajdzie tu coś dla siebie po wyjątkowo korzystnych cenach - nasi wystawcy udzielają specjalnych wiosennych rabatów. Można tu nabyć różności do upiększenia ogrodu, działki, tarasu czy balkonu!
Każdy botanik - amator znajdzie tu coś dla siebie po wyjątkowo korzystnych cenach - nasi wystawcy udzielają specjalnych wiosennych rabatów. Kiermasz pod Iglicą to doskonała okazja dla firm branży ogrodniczej do zaprezentowania się przed bezpośrednim klientem. Plac pod Iglicą jest znanym i często uczęszczanym traktem spacerowym. Zarówno wrocławianie, jak i turyści spędzają tu czas na wolnym powietrzu, szczególnie wiosną i latem. Dlatego też to miejsce jest świetną lokalizacją dla naszej imprezy.

Organizator:
Agencja Reklamowa Wigor
ul. Sokolnicza 34-38, 53-660 Wrocław
tel.: 71 359 62 71
e-mail: office@wigor-targi.com
www.wigor-targi.com

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane