PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

18 października, Warszawa, Gala PRCH Retail Awards 2012

Autor: pr 27 września 2012 15:43

Już 18 października PRCH ogłosi Laureatów trzeciej edycji eksperckiego programu PRCH Retail Awards na najlepsze centrum i sieć handlową oraz kampanie marketingowe. Po ceremonii rozdania nagród, którą poprowadzi Marcin Prokop, odbędzie się uroczysty bankiet i pokaz mody Gino Rossi, Yes Biżuteria oraz INGLOT z licytacją charytatywną na rzecz Fundacji Dr Clown.

Jury konkursu PRCH Retail Awards, znani w branży retail, szanowani eksperci i praktycy, poddali merytorycznej weryfikacji zgłoszenia pod kątem jakości, innowacyjności i efektywności. Członkowie komisji kierując się starannością, uczciwością i niezawisłością, nie oceniali projektów, z którymi są lub kiedykolwiek byli związani biznesowo. Ogłoszenie Laureatów eksperckiego programu odbędzie się podczas wieczornej Gali w obecności ponad 350 najważniejszych przedstawicieli branży, 170 Prezesów, gwiazd oraz mediów biznesowych i lifestylowych.

Atrakcją wieczoru będzie pokaz mody firm Gino Rossi i Yes Biżuteria oraz marki INGLOT w stylizacji Andrzeja Sobolewskiego. Udział w wydarzeniu wezmą Ambasadorki Fundacji Dr Clown m.in: Justyna Steczkowska, Anna Popek oraz Maria Niklińska, które wraz z zaproszonymi gwiazdami będą zachęcać do aktywnego udziału w licytacji. W trakcie wieczoru będzie można wziąć udział w wystawie fotografii autorstwa: Lidii Popiel, Małgorzaty Niemen, Justyny Steczkowskiej oraz Mateusza Motyczyńskiego. Niektóre ze zdjęć będzie można zakupić i tym samym wesprzeć licytację, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup charakterystycznych dla Fundacji Dr Clown czerwonych nosów.


Więcej informacji na: http://prch.org.pl/PL/StronaGlowna/Event/103/Default.aspx

Organizator:
Polska Rada Centrów Handlowych
Nowogrodzka 50 lok. 448
00-695 Warszawa
tel/ fax: 22/ 629 23 81

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane