18 sierpnia ruszy Hala Kijowska

Autor: www.dlahandlu.pl 4 sierpnia 2011 07:44

18 sierpnia ruszy Hala Kijowska

18 sierpnia zainauguruje działalność Hala Kijowska - pierwsza z trzech hal wchodzących w skład Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina. Inwestor otrzymał niezbędne pozwolenia na użytkowanie obiektu.

- Zakończyliśmy już wszelkie prace związane z przygotowaniem Hali Kijowskiej do otwarcia. Posiadamy również wszystkie pozwolenia na użytkowanie, dlatego z dumą możemy zaprosić wszystkich na otwarcie Centrum, które odbędzie się 18 sierpnia o godzinie 15.00 - mówi Andrzej Rosiński, prezes Zarządu inwestora Korczowa Dolina i dyrektor generalny inwestycji.

Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina to projekt na handlowej mapie Polski, który przyczyni się do silnego wzrostu wymiany towarowej między firmami z Unii Europejskiej a podmiotami z Ukrainy oraz innych regionów wschodniej Europy. 

W Hali Kijowskiej swoją działalność rozpocznie ponad 70 najemców. Większość będą stanowić salony z odzieżą, bielizną i obuwiem, m.in. Gatta, Kastor czy Fratelli. Nie zabraknie również salonów meblowych i wyposażenia wnętrz, jak salon Witek's o powierzchni 570 mkw., z branży drogeryjnej oraz RTV i AGD z wielkopowierzchniowym elektromarketem Media Expert. Ofertę Hali Kijowskiej uzupełnią sklepy z artykułami artystyczno-malarskimi, częściami motoryzacyjnymi i narzędziami, a także Kantor Kijowski.

W kompleksie o łącznej powierzchni najmu 45 000 mkw. powstaną trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka, z parkingiem na ponad 2 200 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, ciężarowych i autokarów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane