19 czerwca, Warszawa, Kongres Branży Mleczarskiej - Chiny nowe możliwości polskiego eksportu

Autor: pr 9 maja 2012 09:33

W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 przedstawicieli zarządów firm branży mleczarskiej, najważniejsze stowarzyszenia i izby branżowe oraz właściwe organy administracji rządowej.


Kongres Branży Mleczarskiej będzie stanowić idealną okazję do poszerzenia informacji na temat możliwości inwestycyjnych w Chinach oraz przybliżenia szans i ewentualnych zagrożeń dla branży mleczarskiej wynikających z wejścia na nowy rynek zbytu. Uczestnicy będą mieli także możliwość zapoznania się z doświadczeniami polskich przedsiębiorstw, którym udało się zaistnieć w Chinach.
Zaproszeni goście podczas wydarzenia dowiedzą się o możliwościach eksportu polskich produktów mleczarskich do Chin. Główny Lekarz Weterynarii zapozna uczestników z tematem świadectw weterynaryjnych wymaganych w eksporcie produktów z mleka do Chin. Przedstawiciele kierownictwa Ministerstwa Gospodarki i Rolnictwa i Rozwoju Wsi opowiedzą natomiast o perspektywach eksportu polskich produktów mleczarskich. Przedstawiciel kierownictwa Agencji Rynku Rolnego omówi zaś w jaki sposób będzie można skorzystać z najnowszych funduszy promocyjnych. Podczas kongresu partnerzy spotkania przedstawią uczestnikom najważniejsze kwestie dotyczące finansowania inwestycji, gwarancji handlowych i aspektów prawnych w eksporcie do Chin.
Udział w wydarzeniu dla przedstawicieli firm z branży mleczarskiej jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie konferencji: www.kongresbm.pl.

Organizatorem Kongresu są OpenLinks oraz China Central Europe Business Forum.

Biuro organizatora:
Agnieszka Mężyńska-Nowakowska
OpenLinks
tel.: 668 176 175
www.openlinks.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane