PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

19 milionów w świątecznych bonach dla pracowników Tesco

Autor: www.dlahandlu.pl 17 grudnia 2014 10:27

19 milionów w świątecznych bonach dla pracowników Tesco

Blisko 30 tys. pracowników sieci Tesco otrzyma bony pieniężne. Łączna wartość przedświątecznych świadczeń dodatkowych to 19 milionów złotych.

Przed Świętami pracownicy Tesco mogą liczyć na bony na zakupy w wysokości do 700 zł. Spośród ok. 28,5 tys. osób uprawnionych do odebrania bonów, ponad 90 proc. otrzyma bony w kwocie od 620 zł do 700 zł.

Dodatkowo, w tych sklepach, gdzie pracownicy zrezygnowali ze spotkań świątecznych, zostaną rozdane paczki świąteczne o wartości do 200 zł. Łączna kwota wydatków na dodatkowe świadczenia to 19 mln złotych.

- Zatrudniamy na podstawie umów o pracę, co m.in. oznacza, iż nasi pracownicy mogą liczyć na dodatkowe wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - mówi Elżbieta Gołąb, dyrektor personalna Tesco Polska.

Sieć przypomina, że w tym roku zainwestowała także w podwyżki wynagrodzeń. Te wyniosły średnio 3,5 procent, co oznacza, że najniższa płaca w Tesco wynosi 2040 zł brutto po pierwszym roku pracy. Minimalne wynagrodzenie w Tesco wzrosło o 28 procent w ciągu ostatnich pięciu lat.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Wojtek z Tesco 2014-12-19 22:06:15

  jestem ciekaw jak skomentujesz pracodawców u których wynagrodzenie jest niemal identyczne jak w Tesco, a ani oni ani żaden fundusz im nie wypłaca bonów i paczek lub o 70% niż w Tesco?

 • Marcin z Pobitna 2014-12-17 15:54:29

  Bony i paczki pracownicy dostają nie od pracodawcy lecz z Funduszu Socjalnego który Tesco istnieje. Budowanie wizerunku dobrego i pisanie że Tesco dało jest fałszywą informacją. Bo to Komisja Socjalna dała bony i paczki z Funduszu Socjalnego. Ponad to napiszę, że w dzisiejszych czasach szczycenie się, że to sukces jest pokazaniem, że jest kiepskim pracodawcą i nie daje godziwych wypłat żeby pracownik nie musiał się martwić o święta. Jest to czubeczek góry lodowej problemów i Tesco Polska i pracowników. Praocwnik powienien tyle zarabiać aby było stać Go na godne święta i godny wypoczynek. Bony, paczki to nie sukces Tesco. Niech popatrzą sami ile inwestycji jest nie trafionych i wstydzą się wycofać w danej miejscowości i sprzedać markecik bo wiedzą że inni kupią i sami zrobią biznesik.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  16,86

 • Min

  12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane