20 listopada otwarcie Galerii Galena, Carrefour operatorem spożywczym

Autor: dlahandlu.pl 3 listopada 2015 19:09

20 listopada Galeria Galena zostanie otwarta dla klientów. Poziom komercjalizacji obiektu wynosi 93 proc. W sprawie pozostałych kilku lokali prowadzone są zaawansowane rozmowy handlowe. Operatorem spożywczym jest Carrefour.

Oferta Galerii Galena obejmuje ponad 100 punktów handlowo-usługowych.  Swoje salony otworzą tu m. in. H&M, Reserved, Reserved Kids, Mohito, Sinsay, Cropp, Diverse, House, Deichmann, CCC, Orsay, Briju, YES, Apart. Nie zabraknie popularnych na rynku marek takich jak: Empik, Smyk, Rossmann, Martes Sport, czy RTVEuroAGD.  Mocną pozycję w galerii zajmuje strefa rozrywki,  którą tworzą m. in. 6-salowe Multikino, które będzie jedynym kinem w Jaworznie, kręgielnia i klub muzyczny Gravitacja, sala zabaw dla dzieci Bajkowy Labirynt oraz największy w mieście klub fitness Fabryka Formy. 

Strefa restauracyjna w Galerii Galena mieści się na I piętrze obiektu. Swoje lokale otworzą tu: McDonald’s, KFC (będzie to pierwsza restauracja tej marki w Jaworznie), Burger&Kebab, Olimp, Zenthai i Pierogarnia. 

Galeria Galena powstaje w ramach projektu rewitalizacji terenu po kopalni KWK Kościuszko. Inwestycja otrzymała wsparcie finansowe w postaci pożyczki w wysokości 72 mln zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach inicjatywy Jessica. Galena jest projektem, który  podniesie jakość oferty handlowo-usługowej w mieście oraz zapewni mieszkańcom Jaworzna

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Zażenowany 2015-11-04 09:10:07

  Jeśli swoje artykuły piszecie według kalki, to proszę zmieńcie ją jak najszybciej. Z tekstu nie można dowiedzieć się o jakie miasto chodzi, a to jedna z podstawowych informacji! Przejrzałem tekst raz, drugi, trzeci i co? I nic! Ostatnie zdanie artykułu "oraz zapewni mieszkańcom Jaworzna" co zapewni? Bo w tym momencie kończy się artykuł! Błagam, nie bądźcie jak Polsat! Teraz każdy artykuł będziecie zostawiać bez zakończenia? Do poprawy!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,50

 • Śr

  3,28

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane