20 listopada otwarcie Galerii Galena, Carrefour operatorem spożywczym

Autor: dlahandlu.pl 3 listopada 2015 19:09

20 listopada Galeria Galena zostanie otwarta dla klientów. Poziom komercjalizacji obiektu wynosi 93 proc. W sprawie pozostałych kilku lokali prowadzone są zaawansowane rozmowy handlowe. Operatorem spożywczym jest Carrefour.

Oferta Galerii Galena obejmuje ponad 100 punktów handlowo-usługowych.  Swoje salony otworzą tu m. in. H&M, Reserved, Reserved Kids, Mohito, Sinsay, Cropp, Diverse, House, Deichmann, CCC, Orsay, Briju, YES, Apart. Nie zabraknie popularnych na rynku marek takich jak: Empik, Smyk, Rossmann, Martes Sport, czy RTVEuroAGD.  Mocną pozycję w galerii zajmuje strefa rozrywki,  którą tworzą m. in. 6-salowe Multikino, które będzie jedynym kinem w Jaworznie, kręgielnia i klub muzyczny Gravitacja, sala zabaw dla dzieci Bajkowy Labirynt oraz największy w mieście klub fitness Fabryka Formy. 

Strefa restauracyjna w Galerii Galena mieści się na I piętrze obiektu. Swoje lokale otworzą tu: McDonald’s, KFC (będzie to pierwsza restauracja tej marki w Jaworznie), Burger&Kebab, Olimp, Zenthai i Pierogarnia. 

Galeria Galena powstaje w ramach projektu rewitalizacji terenu po kopalni KWK Kościuszko. Inwestycja otrzymała wsparcie finansowe w postaci pożyczki w wysokości 72 mln zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach inicjatywy Jessica. Galena jest projektem, który  podniesie jakość oferty handlowo-usługowej w mieście oraz zapewni mieszkańcom Jaworzna

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Zażenowany 2015-11-04 09:10:07

    Jeśli swoje artykuły piszecie według kalki, to proszę zmieńcie ją jak najszybciej. Z tekstu nie można dowiedzieć się o jakie miasto chodzi, a to jedna z podstawowych informacji! Przejrzałem tekst raz, drugi, trzeci i co? I nic! Ostatnie zdanie artykułu "oraz zapewni mieszkańcom Jaworzna" co zapewni? Bo w tym momencie kończy się artykuł! Błagam, nie bądźcie jak Polsat! Teraz każdy artykuł będziecie zostawiać bez zakończenia? Do poprawy!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane