20 tys. zł wkładu we franczyzie sieci Piotr i Paweł

Autor: www.dlahandlu.pl 15 kwietnia 2016 14:31

20 tys. zł wkładu we franczyzie sieci Piotr i Paweł fot. Piotr i Pawel

Sieć Piotr i Paweł wprowadza nowe zasady franczyzy - wystarczy 20 000 zł wkładu, aby w ciągu 3 lat prowadzić swój własny supermarket.

-  Zaczynając od stanowiska kierownika zmiany poprzez kierownika sklepu, a kończąc na roli właściciela, uczestnik programu zdobywa doświadczenie w kierowaniu supermarketem. To szansa dla osób otwartych na wyzwania, które widzą siebie w roli osoby rozwijającej swój własny biznes. W ramach programu „Mój sklep” firma "Piotr i Paweł" oferuje szkolenia i warsztaty ułatwiające samodzielne prowadzenie sklepu, wsparcie marketingowe i doradztwo profesjonalistów. Takie przekrojowe podejście ma na celu rozszerzenie umiejętności menadżerskich i wiedzy handlowej tak, aby uczestnik kończący program stawał się w pełni kompetentnym franczyzobiorcą będącym w stanie z sukcesem prowadzić własną firmę - opisuje firma.

Supermarkety Piotr i Paweł to sieć powstała w Poznaniu, licząca obecnie 136 sklepów. Obroty sieci za rok finansowy 2015 wyniosły 2.123 mld zł, co oznacza wzrost w porównaniu z rokiem 2014 o 4,4 proc.

W roku 2016 sieć planuje wzmocnić swoją pozycję rynkową uruchamiając około 20 placówek poprzez rozwój organiczny i pozyskiwanie nowych franczyzobiorców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane