21-22 marca, Warszawa, Poland & CEE Retail Summit 2012

Autor: pr 10 stycznia 2012 10:01

Poland & CEE Retail Summit 2012 to największe i najbardziej reprezentatywne spotkanie polskiej branży detalicznej.

Po raz kolejny kadra zarządzająca reprezentująca czołówkę firm z sektora handlu detalicznego oraz hurtowego, a także osoby odpowiadające za najważniejsze operacje po stronie producenckiej spotkają się na dorocznym kongresie „Poland & CEE Retail Summit". Poprzednie edycje kongresu udowodniły, iż jest to doskonałe miejsce do robienia biznesu, do nawiązywania nowych relacji oraz podtrzymywania dotychczasowych. To także idealna okazja aby poznać strategie, zrealizowane oraz planowane projekty poszczególnych graczy rynkowych, które niewątpliwie, będą mieć również wpływ na Państwa organizację.
Głównym założeniem i celem przyświecającym temu spotkaniu jako całości, oraz poszczególnym prelekcjom, jest próba znalezienia idealnego modelu kooperacji, który będzie dochodowy dla obydwu stron i który pozwoli na przezwyciężenie wyzwań jakie stoją przed poszczególnymi firmami sektora detalicznego i FMCG.
Dyskusja będzie się toczyć więc wokół tak kluczowych dla każdej organizacji kwestii jak: obniżanie kosztów operacyjnych, współdzielenie łańcucha dostaw, wzmacnianie lojalności wobec produktu i brandu, dobra jakość i wysoka dostępność produktów, pozytywne doświadczenia klienta związane z marką czy też stymulowanie sprzedaży.

Więcej informacji: http://www.retail-conferences.com/

Organizator:
Blue Business Media
Oddział Kraków
Ul. B. Joselewicza 21 c
31-031 Kraków

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    5,99

  • Min

    3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane