PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

23 sklepy Komfort otwarte w tym roku

Autor: dlahandlu.pl 22 września 2016 13:29

Warszawa, Jelenia Góra, Piekary Śląskie i Krotoszyn to miasta, w których pojawiły się najnowsze sklepy Komfortu. Tym samym liczba lokali, które sieć otworzyła w tym roku wrosła do 23.

Zgodnie z przyjętą strategią nowe sklepy otwierane są zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach – od ok. 30 tys. mieszkańców. Od początku 2016 roku sieć otworzyła już 23 placówki. 

Obecnie w całej Polsce działa 116 salonów, z czego 38 ma nową aranżację wnętrza. Zmiana wizerunku sklepów idzie w parze z rozwojem nowego modelu biznesowego, tzw. franczyzy depozytowej. Według nowych zasad, Komfort niemal w całości bierze na siebie koszty otwarcia placówki, jej wykończenia, wyposażenia i zatowarowania.

Najnowsze sklepy powstały w Warszawie (CH Skorosze), Piekarach Śląskich (Marcredo Center), Krotoszynie oraz Jeleniej Górze. Salon w Krotoszynie otwarty został w modelu franczyzy depozytowej i ma powierzchnię 340 mkw. Pozostałe to sklepy własne sieci o powierzchniach: Warszawa 453 mkw, Piekary Śląskie 563 mkw i Jelenia Góra 400 mkw. 

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu on-line na www.komfort.pl. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort S.A.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane