PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

230 sklepów Deichmann w Polsce

Autor: pr 19 maja 2014 10:15

Deichmann otworzył dwieście trzydziesty sklep w Polsce. W ciągu całego 2014 roku zaplanowano otwarcie i modernizację co najmniej dwudziestu nowych salonów oraz zamknięcie dziewięciu istniejących.

W ciągu pierwszych czterech miesięcy 2014 roku sieć sklepów Deichmann powiększyła się aż o siedem nowych salonów. Nowe sklepy firmy Deichmann otwarto w: Lublinie, Radomsku, Kaliszu, Żorach, Turku, Milanówku oraz w Łomiankach. Kolejne dwa salony: w CH Magnolia Park we Wrocławiu oraz w Galerii Siedlce zostały przeniesione i zmodernizowane w ramach tego samego centrum handlowego. Na otwarcie czekają cztery następne salony, które zlokalizowane będą w: Ełku (Brama Mazur), Słupsku (CH Pod Semaforem), Chełmie (Vendo Park) i Olsztynie (Galeria Warmińska). Otwarcia nowych salonów i przebudowa starych to część strategii międzynarodowego koncernu obuwniczego Deichmann na 2014 rok.

Deichmann inwestuje także w modernizację już istniejących placówek. Co roku całkowitej przebudowie poddawane jest około dziesięciu sklepów. Zmianie uległa także koncepcja wykończenia placówek. Według najnowszej koncepcji aranżacji w 2014 roku przebudowie uległ sklep Deichmann w CH Blue City w Warszawie. 

W swojej koncepcji rozwoju firma przykłada dużą wagę do obecności w mniejszych miejscowościach, liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • robeerrtoo 2015-01-29 21:27:00

    myślę że rozbudowują tak swoją sieć, bo musi się im opłacać, trochę w to wątpiłem ale poprzerzucając ciekawe informacje o nich i na gowork.pl/opinie_czytaj,8655 i jak przeanalizowałem to stawiają na dobrych pracowników i doceniają ich, myślę że tu jest klucz do sukcesu deichmanna

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane