PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

24-25 marca, Warszawa, Kongres Poland & CEE Retail Summit

Autor: pr 5 stycznia 2011 10:16

Prezesi największych sieci handlowych oraz osoby odpowiadające za najważniejsze operacje zarówno po stronie handlu detalicznego oraz hurtowego, jak i po stronie producenckiej, spotkają się na dorocznym szczycie „Poland & CEE Retail Summit".

Każdy z nas przekonał się, że bez obopólnej współpracy poszczególnym graczom na rynku nie uda się samodzielnie przezwyciężyć wyzwań jakie przed nimi stoją.
Lojalność wobec produktu, jego dobra jakość i wysoka dostępność, pozytywne doświadczenia klienta związane z marką, a przy tym wszystkim konkurencyjne ceny to tylko niektóre wyzwania, przed jakimi stoją dzisiejsi producenci oraz detaliści. Tylko bliska współpraca i „współdzielenie" wyżej wymienionych wyzwań daje szansę na skuteczną odpowiedź na potrzeby dzisiejszego konsumenta. Kongres „Poland & CEE Retail Summit" daje okazję do znalezienia partnera, z którym wspólnie budować będą Państwo przewagę konkurencyjną, a dodatkowo daje okazję do określenia miejsca, w którym stoi w chwili obecnej Państwa organizacja w stosunku do najbliższej konkurencji.

Tegoroczny Kongres „Poland & CEE Retail Summit 2011 to sesja plenarna z udziałem ponad 20 prezesów sieci handlowych oraz dodatkowo trzy równoległe sesje tematyczne:

• Marka własna, zakupy i sprzedaż w handlu nowoczesnym
• Shopper marketing i category management
• Logistyka i łańcuch dostaw

Szczegółowe informacje:
tel.: 12/ 350 54 00
fax: 12/ 350 54 01
e-mail: wydarzenia@bluebusinessmedia.com
www.bluebusinessmedia.com

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane