25 stycznia ruszył E.Leclerc w Tarnowie (galeria zdjęć)

Autor: dlahandlu.pl 24 stycznia 2017 15:10

25 stycznia ruszył E.Leclerc w Tarnowie (galeria zdjęć) fot. materiały prasowe


25 stycznia, przy Koszyckiej 4 ruszył sklep francuskiej sieci E. Leclerc. Wcześniej w tej lokalizacji działał market lokalnej sieci handlowej Leader, należącej do rodziny Staniec. Będzie to 45 lokalizacja sieci w Polsce.

Po doświadczeniach z franczyzą Leader Price oraz wieloletnim prowadzeniu sklepu pod własnym logo, (Leader), małżeństwo Staniec postanowiło dołączyć do E.Leclerc. Nowy supermarket E.Leclerc w Tarnowie liczy 1050 m2 wyremontowanej powierzchni sprzedażowej.

- Nowa placówka E.Leclerc w Tarnowie przy ulicy Koszyckiej 4 to starannie dopracowane przedsięwzięcie, zrealizowane dzięki kapitałowi lokalnych przedsiębiorców – Państwa Staniec.
Po doświadczeniach z franczyzą Leader Price oraz  wieloletnim prowadzeniu sklepu pod własnym logo, (Leader), małżeństwo Staniec postanowiło dołączyć do popularnej sieci sklepów o francuskim rodowodzie - podaje sieć.

- W dobie dużej konkurencji w branży spożywczej, przyłączenie się do prosperującej sieci jest nieodzownym elementem rozwoju. Zdecydowaliśmy się na zainwestowanie w nowy sklep pod egidą E.Leclerc z kilku powodów – mówił Paweł Staniec, Prezes E.Leclerc Tarnów. – Po pierwsze,
to Stowarzyszenie, które zapewnia przedsiębiorcom wiele nowoczesnych, wysoce rozwojowych narzędzi handlowych, w tym około 2 tysiące artykułów z marek własnych. Jednak przede wszystkim, E.Leclerc stanowi gwarancję wolności w podejmowaniu decyzji oraz kształtowaniu współpracy z rynkiem lokalnym. To właśnie ten aspekt działalności w Stowarzyszeniu E.Leclerc, był dla nas decydującym argumentem podczas podejmowania decyzji o współpracy – dodaje Prezes Staniec.

Nowy supermarket E.Leclerc w Tarnowie to aż 1050 m2 wyremontowanej powierzchni sprzedażowej, rozbudowany dział produktów świeżych (warzyw, owoców, pieczywa oraz mięsa), a także szeroka gama produktów przemysłowych. Sklep mieści się w tej samej lokalizacji, co prowadzony niegdyś przez Państwa Staniec, supermarket Leader. Z okazji wielkiego otwarcia, dla przyszłych Klientów przygotowano specjalny katalog z promocjami w różnorodnych kategoriach produktowych. Tarnowski supermarket to już 45 sklep E.Leclerc na terenie kraju i pierwszy otwierany w nowym roku.

 

Jak informowaliśmy wcześniej, 11 listopada w KRS została zarejestrowana spółka Tarnówdis2 z siedzibą właśnie przy ul. Koszyckiej 4. Jako główną działalność spółki wpisano sprzedaż detaliczną w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych oraz pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach.

Właścicielami spółki z kapitałem zakładowym 5 tys. zł są Ewa Boryczko i Katarzyna Malinowska. Ewa Boryczko została wskazana jako członek zarządu. 

W ostatnim czasie E.Leclerc deklarował, że uruchomi sklep w Tarnowie. Spółki, które prowadzą poszczególne sklepy E.Leclerc w różnych miastach polski nazywają się m.in. Elblągdis, Bydgoszczdis, Kielcedis itp.Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane