29 września - 1 października, Augustów, IX Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Autor: pr 13 lipca 2011 15:05

Doroczne spotkanie przedstawicieli branży mleczarskiej gromadzi w Augustowie około 200 osób, głównie prezesów i kadrę zarządzającą spółdzielni i zakładów mleczarskich.

Podczas IX Forum omówiona zostanie aktualna sytuacja polskiej branży mleczarskiej w kontekście ekonomicznym, polityka konkurencji (ochrona konkurencji i konsumentów) w aspekcie szykujących się w polskim prawodawstwie zmian oraz czynniki regulacyjne związane z krajowym i światowym handlem artykułami mleczarskimi.

Do udziału w Forum zaproszeni zostali przedstawiciele urzędów i instytucji kreujących politykę mleczną, specjaliści z zakresu ekonomiki rolnictwa, a także parlamentarzyści.
IX Forum "Polska spółdzielczość mleczarska w UE - szanse i zagrożenia" przebiegać będzie pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Polskiej Izby Mleka. Na Forum przeprowadzone zostaną dwie otwarte debaty na temat aktualnej sytuacji polskiego mleczarstwa. Przy okazji Forum ogłoszone zostaną wyniki V Rankingu Spółdzielni Mleczarskich.

Program i karta zgłoszeniowa do pobrania:
http://forum-mleczarskie.org/category/fsm/

Biuro Organizacyjne:
Mickiewicza7/23
15-213 Białystok
tel.: 85/ 74 36 856
fax: 85/ 653 75 70
e-mail: biuro@forum-mleczarskie.org
www.forum-mleczarskie.org

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    5,96

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane