2ClickShop wdrożył eCRM

Autor: dlahandlu.pl 6 czerwca 2017 09:42

edrone, pierwszy eCRM dedykowany dla sklepów internetowych zintegrował się z kolejną platformą sklepową. Tym razem jest to platforma e-commerce B2C i B2B, automatyzująca sprzedaż wielokanałową, zintegrowana z systemami magazynowymi oraz systemami klasy ERP w czasie rzeczywistym - 2ClikShop.

Klienci 2ClickShop poszukują rozwiązań, które doprowadzą do wzrostu sprzedaży, a w takie potrzeby wpisują się narzędzia typu Marketing Automation. edrone wśród tego typu narzędzi wyróżnia się udowodnioną efektywnością oraz intuicyjnością i prostotą obsługi. Integracja narzędzi wpisuje się w wizję rozwoju zarówno eCRM-u edrone, jak i platformy 2ClickShop.

edrone to pierwszy system eCRM stworzony z myślą o branży e-commerce. Jego działanie polega na zbieraniu informacji o klientach odwiedzających e-sklep i wykorzystywaniu tych informacji do tworzenia personalizowanych komunikatów mających na celu zwiększenie sprzedaży. edrone to SaaSowe pudełkowe rozwiązanie dla sklepów internetowych.

System zintegrowany jest między innymi z takimi platformami jak: Magento, PrestaShop, WooCommerce, Shoper, Etsy, IAI-shop, Shoplo, Selly, Sote czy Opencart, które pozwalają na szybki i bezpieczny transfer danych z bazy mailingowej sklepu internetowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane