3 mln euro na budowę kina Helios w Galerii Pomorskiej

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 16 stycznia 2012 14:12

Helios S.A. i Galeria Pomorska, centrum handlowe w Bydgoszczy przechodzące proces modernizacji i rozbudowy, zawarły umowę w sprawie utworzenia 7-salowego kina z ponad 1000 miejsc. Otwarcie multipleksu, planowane jest na koniec 2012 r. po przystosowaniu centrum handlowego do potrzeb nowego najemcy.

Helios S.A. podpisał umowę najmu 2460 mkw. powierzchni położonej w rozrywkowej części Galerii Pomorskiej, znajdującej się na pierwszym piętrze centrum.

Resolution Property i Helios S.A. zainwestują w budowę nowego kina ponad 3 mln euro. Jest to długoterminowe zobowiązanie, stanowiące istotny element w strategiach obu stron. W przypadku Galerii Pomorskiej nowoczesne kino znacząco wpłynie na polepszenie oferty rozrywkowej centrum i wzrost liczby odwiedzających. Dla sieci Helios natomiast obecność w Bydgoszczy, w której liczba mieszkańców przekracza 360 000, jest istotnym krokiem w budowie ogólnopolskiej sieci obiektów.

- Kino Helios w Galerii Pomorskiej będzie składać się z 7 sal kinowych wyposażonych w najnowsze ekrany i projektory cyfrowe umożliwiające projekcje w technologii 3D. Seanse filmowe obejrzy w nim jednocześnie ponad 1177 osób, które będą mogły również skorzystać z oferty kawiarni i barów kinowych. Cieszymy się, że bydgoszczanie będą mogli w komfortowych warunkach oglądać najnowsze dzieła kinematografii polskiej i światowej w pierwszym kinie Helios w tym mieście - komentował Jan T. Bogdan, wiceprezes zarządu Helios S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane