3 mln euro na modernizację Galerii Pomorskiej

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 15 listopada 2011 09:32

Na początku miesiąca oddana została do użytku zmodernizowana część gastronomiczna Galerii Pomorskiej. Rozpoczęły się już przygotowania do drugiego etapu, który obejmie modernizację głównych pasaży galerii a także odświeżenie oznakowania oraz miejsc użyteczności publicznej na terenie obiektu. Program unowocześnienia Galerii Pomorskiej pochłonie w sumie 3 miliony euro.

Prace modernizacyjne będą kontynuowane w przyszłym roku a ich uwieńczeniem będzie rozbudowa obiektu planowana na lata 2012/2013, która dopełni transformacji galerii.

Stuart Lang, Dyrektor w Balmain Asset Management, firmie zarządzającej Galerią Pomorską, podkreśla, że trwające prace remontowe oraz zaplanowane na koniec listopada otwarcie dwóch nowych sklepów na terenie centrum - Cubus i Claire's, to dopiero początek zmian, które będą mieć miejsce w Galerii Pomorskiej. Po otwarciu nowej części restauracyjnej mieliśmy bardzo pozytywny odzew ze strony naszych klientów i najemców, dzięki temu prowadzenie dalszych prac modernizacyjnych w przyszłym roku nabiera jeszcze większego znaczenia.

Remont istniejącej części centrum, to początek programu modernizacji 8-letniej Galerii Pomorskiej, ogłoszonego przez jej właściciela, firmę Resolution Property.
W ramach programu przewidziano również rozbudowę obiektu, która pochłonie 25 milionów euro. Ostatnio przyjęty został zmieniony plan zagospodarowania Galerii, zatwierdzony w pierwotnej wersji przez Radę Miejską Bydgoszczy w 2009 roku, dając tym samym zielone światło do rozpoczęcia prac w 2012 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane