3 tys. zł brutto miesięcznie - tyle Lidl proponuje stażystom

Autor: www.dlahandlu.pl 23 marca 2017 12:13

3 tys. zł brutto miesięcznie - tyle Lidl proponuje stażystom fot. Lidl

Trzymiesięczny staż, własne projekty, praca z doświadczonymi specjalistami i 3000 zł brutto na miesiąc - tyle Lidl proponuje swoim tegorocznym stażystom.

Do do 31 marca trwa rekrutacja na program stażowy – THE LIDL WAY TO CAREER. Firma poszukuje ambitnych osób już od pierwszego roku studiów.

Firma poszukuje kandydatów do takich obszarów jak m.in. marketing, HR, zakupy, sprzedaż, finanse i księgowość jak również do działu budowlanego czy prawnego. Profil kandydata jest bardzo szeroki, a o staż ubiegać się mogą już studenci od I roku studiów.

- Wierzymy w młodych ludzi i chcemy dać im szansę na rozwój w naszej firmie. Poszukujemy studentów oraz absolwentów różnych kierunków studiów, zarówno ścisłych jak i humanistycznych. Staż w Lidlu to niezwykła szansa na zdobycie doświadczenia, współpracę ze znakomitymi specjalistami oraz na sprawdzenie swoich umiejętności dzięki własnemu projektowi. Zachęcamy do wzięcia udziału w programie THE LIDL WAY TO CAREER - mówi Anna Durzyńska, Dyrektor Personalny Lidl Polska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,23

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane