30 mln euro na rozbudowę Galerii Pomorskiej

Autor: dlahandlu.pl 5 lipca 2011 22:20

W latach 2011/2012 na modernizację bydgoskiej Galerii Pomorskiej Resolution Property planuje przeznaczyć około 2 miliony Euro. Inwestycja związana z rozbudową centrum, która powiększy jego powierzchnię o około 50 proc., pochłonie ok. 30 milionów euro.

Na jesień planowane jest całkowite odświeżenie części restauracyjnej centrum. W przyszłym roku rozpocznie się modernizacja głównego pasażu.

- Kiedy w 2010 roku nabyliśmy Galerię Pomorską, wprowadziliśmy jednocześnie w życie plan jej rewitalizacji, który obejmuje zaprezentowanie nowych, poszukiwanych przez naszych klientów marek a także wdrożenie programu jej odświeżenia w celu stworzenia wygodnego i nowoczesnego handlowego miejsca dla naszych klientów. Robimy znaczne postępy w związku z planowaną rozbudową centrum a także w negocjacjach z potencjalnymi głównymi najemcami oraz operatorami centrów rozrywki. Rozbudowa Galerii jest głównym celem naszego zespołu projektowego - powiedział Shane Scott, dyrektor Property Resolution

Dynamiczne plany unowocześnienia Galerii Pomorskiej doprowadziły do podpisania umowy najmu z marką odzieżową Cubus. Sklep o powierzchni 700 mkw. będzie położony w samym sercu odzieżowej części Galerii Pomorskiej. Jego otwarcie planowane jest na koniec bieżącego roku.

Umowa najmu z Cubus została poprzedzona wcześniej sfinalizowanymi kontraktami z: salonem fryzjerskim Jean Louis David, którego otwarcie nastąpi także pod koniec 2011 roku, oraz Six Accessories, który już otworzył swój nowy sklep.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201