30 tysięcy nagród w promocji Haribo

Autor: dlahandlu.pl 21 października 2010 12:51

30 tysięcy nagród w promocji Haribo

25 października rusza wielka promocja Haribo, w której do zdobycia będzie w sumie aż 30 000 nagród.

W czasie trwania promocji za kody kreskowe z opakowań produktów Haribo otrzymać można punkty, które upoważniają do odbioru nagród. Produkty objęte promocją to Złote Misie, Happy Cola, Owoce tropikalne, Kwaśne Języczki, Wummis, Misiowe ABC oraz produkty świąteczne: Złote Misie, Misie Bożonarodzeniowe, Merry Christmas i Schokoko.

W promocji do rozdania jest w sumie 30 000 upominków od Haribo: plecaki, torby zakupowe, pluszowe maskotki i kolorowe breloczki w postaci misia Haribo. Aby otrzymać nagrodę, należy w okresie od 25.10 do 31.12.2010 uzbierać minimum 5 pkt i zgłosić się z opakowaniami promocyjnymi do jednego z 124 saloników prasowych Kolporter. Liczba punktów przyznawana jest w zależności od wielkości opakowania. Weryfikacja opakowań polegać będzie na zeskanowaniu kodów EAN i podliczeniu punktów. Pełna lista saloników znajduje się na www.haribo.com i na ulotce promocyjnej.

Przed akcją promocyjną odbędzie się sampling Złotych Misiów 15 g wraz z ulotkami w 280 wybranych salonikach prasowych Kolporter. W wybranych sieciach handlowych o akcji będą informowały hostessy, wydając ulotki przy półce. Akcja będzie wspierana również przez reklamę w prasie branżowej i działania PR. Promocja potrwa do końca grudnia 2010 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe zasady i regulamin promocji znajdują się na www.haribo.com.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • griu 2010-10-23 11:29:59

    Haribo Polska to naciągacze - produkty Haribo są w Niemczech zdecydowanie tańsze

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane