PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

300 beaconów na terenie łódzkiej Manufaktury

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 10 czerwca 2015 15:25

Manufaktura stawia na nowe technologie. Wraz z premierą nowej aplikacji mobilnej, na terenie galerii handlowej zamontowano aż 300 beaconów. To rekord wśród polskich obiektów handlowych. Oprócz beaconów, umożliwiających personalizację ofert promocyjnych, aplikacja posiada inne nowoczesne funkcjonalności.

Tak dużej sieci beaconów nie ma jeszcze żaden obiekt handlowy w Polsce. Manufaktura włącza do programu promocyjnego wszystkich najemców, dlatego na jej terenie docelowo zostanie zamontowanych ponad 300 czujników, pracujących w technologii BLE (Bluetooth Low Energy) i odbierających sygnały ze smartfonów. - Zdecydowaliśmy się na użycie beaconów, bo z jednej strony to ogólnoświatowy trend, a z drugiej idealne, nowoczesne narzędzie wspomagające działania marketingowe - informuje Monika Długosz-Łempicka, dyrektor marketingu Manufaktury.

W aplikacji użytkownicy znajdą zestawienie sklepów (alfabetyczne lub według branż) wraz z planem galerii handlowej. Mogą stworzyć listę ulubionych sklepów i na jej podstawie będą otrzymywać powiadomienia o promocjach, jeśli znajdą się w zasięgu odpowiednich beaconów. System wysyła maksymalnie pięć powiadomień dziennie, a jeśli w aplikacji będziemy zaznaczać wciąż inne ulubione miejsca, nadąży za naszym wyborem – i dostosuje powiadomienia do aktualnych preferencji.

Ciekawa jest część aplikacji poświęcona parkowaniu. Już w drodze do Manufaktury, użytkownik może sprawdzić natężenie ruchu na ulicach dojazdowych oraz obłożenie każdego z 11 parkingów wokół obiektu.

Kolejną ciekawą funkcjonalnością jest zakładka „Historia Fabryki”, która wykorzystuje technologię Rozszerzonej Rzeczywistości (AR). Użytkownik może samodzielnie poznać historię dawnego imperium Izraela Poznańskiego, spacerując po rynku Manufaktury.

Natomiast ci, którzy ponad historię, przekładają teraźniejszość z pewnością będą korzystać z zakładki „Wydarzenia”, gdzie znajdą informacje o najważniejszych atrakcjach oferowanych przez Manufakturę.

Aplikację można pobrać w Google Play (dla smartfonów pracujących w systemie Android) oraz w AppStore (dla iPhone’ów) lub zeskanować QR kod z naklejek informacyjnych w Manufakturze.

Aplikacja Manufaktury powstała w ramach działań Apsys Lab – projektu zrzeszającego ekspertów od najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny nowych technologii. Manufaktura, jako jeden z obiektów zarządzanych przez Apsys realizuje w ten sposób strategię rozwoju opartą na idei „Smart Centers” - łącząc obecność w świecie rzeczywistym i wirtualnym.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ekonsulting 2015-06-24 22:06:33

  Aplikacje na tablety i smartfony:

  artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  11,63

 • Min

  9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane