300. sklep pod szyldem Małpka Express. Do końca roku 100 kolejnych

Autor: dlahandlu.pl 7 sierpnia 2014 11:52

Spółka Małpka S.A., należąca do Grupy Handlowej Czerwona Torebka kontynuuje rozwój sklepów Małpka Express. 28 lipca przy ul. Kraszewskiego 3 w Poznaniu został otwarty 300. sklep należący do tej sieci.

 

W ostatnim kwartale Małpka Express otwierała blisko 20 - 30 placówek miesięcznie. Obecnie najwięcej sklepów działa w województwie śląskim (63), zachodniopomorskim (43), wielkopolskim (40) oraz dolnośląskim (33), z czego większość funkcjonuje w największych miastach województw: Katowicach, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu.

Dzięki szybkiej ekspansji i otwarciu 300 sklepów, Małpka Express staje się rozpoznawalna w całej Polsce - mówi Maciej Szturemski, prezes zarządu Małpka S.A. - Do końca grudnia uruchomimy ponad sto kolejnych sklepów na terenie całego kraju - dodaje Szturemski.

Sieć Małpka Express opiera się na zasadach systemu partnerskiego. Partnerami prowadzącymi sklep mogą zostać osoby, które prowadzą własny sklep i chcą dołączyć do sieci, jak ci, którzy dopiero myślą o otwarciu własnego biznesu. Nawiązanie współpracy z siecią nie wymaga wkładu własnego, a ci, którzy posiadają już własne sklepy mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie w formie czynszu za wynajem powierzchni - informuje Szturemski.

Sieć rozwija współpracę z e-sklepem Merlin.pl. Klienci e-sklepu mogą bezpłatnie odebrać zakupy w 1 z ponad 100 placówek Małpka Express, oferujących taką usługę.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Nie-klientka 2014-08-08 04:33:24

    Na mojej ulicy otworzono ze dwa miesiące temu... i kiedy bym tam nie przechodziła - pustki..... Nie dziwię się z uwagi na ceny. Ketchup znanej marki wszędzie ok.4,89 w małpie prawie 6 zł, głupie galaretki , gdzie cena wszędzie to 79 gr-1 zł, u nich aż 1,59 i jeszcze się chwalą, że to przecena z 2.19 . Daremne po prostu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane